Partners


Společnost Partners vznikla v červnu 2007. Na tuzemském trhu tedy působí už několik let a patří k zavedenějším firmám. Nabízí možnost sjednání výhodného životního pojištění, neboť úzce spolupracuje se všemi tuzemskými pojišťovnami. Dohodnout se tak můžete u společností Metlife, Aegon, Česká podnikatelská pojišťovna, Allianz, Generali, Uniqa a AXA. Dále mohou zákazníci investovat i do takzvaných podílových fondů nebo si mohou dojednat výhodné podmínky pro vlastní hypoteční úvěr.

Za podpory Partners můžete ale dojednat i stavební spoření, založení běžného účtu, penzijní připojištění, neživotní pojištění (povinné ručení, pojištění domácnosti nebo nemovitosti, havarijní pojištění, pojištění právní ochrany, cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu) nebo nejrůznější firemní obchody. Díky finančnímu poradenství od společnosti Partners lze ušetřit nemalé finanční prostředky tím, že si sjednáte jen to, co opravdu potřebujete.

Finanční poradenství Partners využívá v současné době více než dvě stě stálých tisíc klientů (celkově od roku 2007 využilo služby této společnosti na čtyři sta tisíc lidí), roční obrat firmy přesahuje hranici jedné miliardy korun českých. Počet finančních poradců, kteří v této společnosti udílejí svým klientům cenné rady, dosahuje takřka čtyř tisíc. Celkově je v nabídce společnosti Partners na 410 produktů, z nichž si jistě každý potenciální zákazník vybere něco, co mu bude takříkajíc přesně „na míru“.

Pokud chcete společnost Partners kontaktovat, můžete tak učinit například na telefonní lince 800 63 63 63, která je k dispozici od pondělí do pátku mezi půl devátou ráno a sedmou večer. Emailové spojení je info@partners.cz, dotaz můžete položit i pomocí kontaktního formuláře na oficiálních internetových stránkách společnosti. Sídlo společnost je v Praze 4 na Chodově v Türkově ulici, č. 2319/5b.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (3 hlasů, hodnocení: 2,67 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci