OVB Allfinanz, a.s.


Společnost poskytující individuální a velice obsáhlé majetkové a finanční poradenství OVB Allfinanz, a.s. vznikla v roce 1970 v Kolíně nad Rýnem. V roce 1991 pak otevřela svou první zahraniční pobočku v Rakousku, o rok později se objevuje v Polsku, Maďarsku ale i České republice. V roce 1993 pak společnost expandovala na Slovensko, do Švýcarska a Řecka. Celkově je tato společnost zastoupena v celkem čtrnácti evropských zemích, v roce 2007 byla například otevřena ukrajinská pobočka.

Do nabídky společnosti OVB Allfinanz, a. s. spadá poradenství v oblasti financování bydlení, výběru stavebního spoření, překlenovaných a hypotečních úvěrů, krytí rizik, rady ohledně finanční strategie v budoucnosti, zabezpečení na stáří (penzijní a důchodové připojištění a důchodové spoření), v neposlední řadě sem můžeme zařadit kapitálové vklady a investice. Optimální nastavení veškerých finančních toků pro Vás totiž speciálně zajistí obdobně vyškolení finanční poradci, kteří tvoří pestrou a celo regionální síť.

Počet klientů v případě společnosti OVB Allfinanz, a. s. přesahuje v celoevropském měřítku 2,8 milionu, celkový počet zaměstnanců tuzemské pobočky je sedmdesát a navíc sem musíme zařadit i počet externích spolupracovníků, ten činí zhruba pět tisíc dalších osob. OVB Allfinanz, a. s. rovněž spravuje zhruba na dva miliony nejrůznějších smluv.

Společnost OVB Allfinanz, a. s. má svou hlavní centrálu v Praze 4 v Baarově ulici 2/1026, další pobočky najdete v Karlových Varech, Plzni, Pelhřimově, Kadani a Uherském Brodu (stejně tak i na Praze 1, 2 a 3). Telefonní spojení je 00420 241 094 110, faxovat pak můžete na 00420 241 094 112. Kontakt ale můžete uskutečnit i prostřednictvím emailu – ovb@ovb.cz. Další možností je učinit tak skrze kontaktní formulář na webových stránkách této společnosti.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (7 hlasů, hodnocení: 3,29 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci