Broker Consulting, a.s.


Jedná se o zprostředkovatelskou a konzultační firmu, která v rámci ČR funguje již od roku 1998. V roce 2006 pak vznikla i její slovenská pobočka v Bratislavě.

Společnost Broker Consulting, a.s. poskytuje bezplatné služby finančního plánování pro fyzické i právnické osoby. Dlouhodobě spolupracuje s řadou pojišťoven, stavebních spořitelen a hypotečních bank. Těchto institucí je v současnosti celkem 65.

V nabídce společnosti je například OK Finanční plán, který sestaví ideální mix produktů přímo na míru každému zákazníkovi a pomůže ušetřit nemalé finanční prostředky vložené do pojistných smluv. Ok Finanční plán se sestává ze čtyř různých položek. Jde o OK Zabezpečení (šetření na pojistných produktech), OK Spoření (garantované vyšší výnosy ze spoření, než v minulosti), OK Bydlení (zákazníci ušetří díky této službě v průměru sedm set korun za měsíc) a OK Rentu. Nezávazná objednávka konzultace s finančním poradcem lze uskutečnit prostřednictvím webových stránek společnosti Broker Consulting.

V nabídce je i služba OK Pojištění plateb, která přijde ke slovu v případech, kdy zákazník ztratí zaměstnání nebo pojistný produkt OK Double, díky kterému je možné zdvojnásobit aktuální pojistné krytí.

V současnosti využilo služeb této firmy již na tři sta tisíc klientů, roční obrat přesáhl hranici osmi set milionů korun. Pro Broker Consulting, a.s. pracuje dlouhodobě více než tisíc finančních konzultantů, kteří pracují ve stovce klientských center.

Sídlo společnosti Broker Consulting, a.s. je v Plzni na Jiráskově náměstí 2. Telefonní spojení je 378 771 312, můžete ale také kontaktovat takzvanou Zelenou linku, která je zcela zdarma – 800 800 800, a to v každý všední den od 9 do 16.30 hodin. Email do sídla společnosti je info@bcas.cz. Webové stránky s prezentací této společnosti najdete na adrese www.bcas.cz.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (4 hlasů, hodnocení: 3,25 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci