Kooperativa


Společnost Kooperativa byla založena v roce 1991 (šlo o vůbec první komerční pojišťovnu na území tehdejšího Československa po roce 1989), v současnosti je součástí rakouského koncernu Vienna Insurance Group. České sídlo společnosti je na Praze 8, Pobřežní 665/21.

Společnost Kooperativa se zabývá pojištěním všeho druhu. V prvé řadě jde o životní pojištění (kapitálové, rizikové i investiční), pojištění dětí a také takzvanou Zdravotní asistenční službu MediKompas. Tato služba zařídí v případě potřeby lékařské konzultace, vyšetření a například i hospitalizaci. Další v nabídce je například Cestovní pojištění Kolumbus.

Kooperativa nabízí kromě pojištění osob i pojištění vozidel – povinné ručení, komplexní pojištění vozidla nebo havarijní pojištění, které zajistí ochranu proti odcizení nebo poškození vozidla. Samozřejmostí jsou pak v portfoliu služeb Kooperativy i určitá doplňková pojištění (pojištění skel, zavazadel, pro případ poškození vozidla zvířetem, pojištění právní ochrany a podobně). V neposlední řadě je možné využít i nabídky asistenčních služeb, to vše v rámci pojištění Vašeho vozidla.

Pojištění můžete sjednat i online formou, která je rychlejší a snazší než návštěva pobočky. Stejně tak je možné pojistit celou Vaši rodinu na jedné pojistné smlouvě – jedná se konkrétně o pojištění Perspektiva.

Společnost Kooperativa má v rámci ČR necelé čtyři tisíce zaměstnanců. Jde o druhou největší pojišťovnu v ČR, disponuje hned několika stovkami různých poboček.
V případě dotazů na tuto společnost můžete využít například klientskou linku (resp. infolinku) +420 841 105 105. Na webových stránkách www.koop.cz je také k dispozici kontaktní formulář, skrze který můžete svůj dotaz poslat formou emailu (který je info@kooperativa.cz) Otevírací doba všech poboček je pak v každý všední den mezi osmou a osmnáctou hodinou.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 4,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci