Zuno


Zuno je dceřinou společností rakouské Raiffeisenbank, na tuzemském trhu působí přes tři roky. V současné době má Zuno na 230 tisíc klientů. Na vkladech je celkem dvacet miliard korun českých. Výhodou je, že všechny záležitosti spojené s vedením účtu, úvěrem atp. lze vyřídit online formou – odpadá tedy chození na pobočku a čekání ve frontách.

Zuno nabízí založení i vedení osobního účtu zcela zdarma. Bezplatné jsou i výběry ze zahraničních bankomatů i odeslané SEPA platby, navíc dostanete i bezkontaktní kartu. Založení účtu je snadné a lze vyřídit i online s tím, že za Vámi přijede bezplatně kurýr společnosti Zuno. Osobní účty (Zuno nabízí jen tuto variantu účtu) můžete mít až čtyři – v každé z následujících měn (CZK, EUR, USD a GBP) jen jeden. Vybrat si můžete z Účtu plus (vyhovuje hlavně hodně aktivním uživatelům) a Účtu, který je určen pro ty, kteří si chtějí nějaké finance naopak uspořit a nebudou mít na svém bankovním účtu žádný velký pohyb.

Chtěli byste naopak spořit? Zkuste Spoření s úročením 0,9 procenta (a to denně), jeho zřízení i vedení je zdarma a peníze (v libovolných měnách, tj. CZK, EUR, GBP, USD) máte kdykoliv k dispozici. Další varianty jsou Spoření plus (úrok 1,5% připisovaný měsíčně) nebo Vklad, kde je úročení 1,25 procentní.

U Zuno si můžete vzít i online půjčku s úrokem od 6,9 procenta ročně nebo refinancovat nevýhodné úvěry. V neposlední řadě si můžete k půjčce pojistit splácení nebo získat cestovní pojištění.

K Zuno můžete přejít snadno i od stávající banky, stačí jen, aby podporovala takzvaný kodex mobility. Vše ale lze snadno ověřit na oficiálním webu Zuno.

Zuno můžete kontaktovat klasicky pomocí infolinky – 2 456 99 999, a to nonstop, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Emailový kontakt je info@zuno.cz. Centrála Zuno sídlí na Praze 4 v Hvězdově 1716 / 2b, otevřeno je zde od pondělí do pátku mezi devátou a sedmnáctou hodinou. Další možností je chat na oficiálním webu Zuno, Facebook, Twitter, nebo samozřejmě i klasický kontaktní formulář.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 3,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci