Poštovní spořitelna (ERA)


Poštovní spořitelna (ERA)

Historie této společnosti se počíná v roce 1991, tehdy ještě pod názvem Poštovní banka. Moderní název je používán od roku 1995, nově se Poštovní spořitelna osamostatňuje od ČSOB pod hlavičkou ERA.

Jaké služby vlastně ERA nabízí? Především je to Era osobní účet, který je pro každého od deseti let a nabízí i platební kartu a kvalitní elektronické bankovnictví. Pokud chcete naopak spořit nebo výhodně investovat, vyzkoušejte službu Era červené konto. To lze ovládat pomocí internetu, je bez zbytečných poplatků a adekvátně zhodnotí vloženou finanční hotovost.

Pokud potřebujete akutně vyřešit otázku spojenou s bydlením, je tu Era hypotéka, kterou lze rovněž sjednat online a ušetřit spoustu cenného času. Samozřejmostí je výhodná úroková sazba a není třeba ani žádná akontace. ERA nabízí i možnost pojištění on-line – cestovní a úrazové pojištění, pojištění domácnosti a povinné ručení. V neposlední řadě si můžete sjednat i bezúčelovou půjčku, a to až do výše šesti set tisíc korun.

ERA drží se dvěma miliony stálých klientů druhou pozici na tuzemském finančním trhu hned za Českou spořitelnou, disponuje takřka sedmdesáti finančních center a má přes tři tisíce poboček.

A jaké jsou kontakty na tuto společnost? Existuje pestrá paleta nejrůznějších možností, jak se spojit s Poštovní spořitelnou ERA. Videobankéř, callback (tj. zpětné zavolání v době, kdy se Vám to hodí), chat v každý pracovní den mezi sedmou a dvaadvacátou hodinou přímo na webu této společnosti, kde je k dispozici i klasický kontaktní formulář. Zapomenout nesmíme ani na infolinku – pro pomoc všeho druhu (zablokování karty, elektronické bankovnictví atd.) je telefon 495 800 121, pro poskytování informací o produktech a službách volejte na 800 210 210 a pro správu účtu je telefonní spojení 495 800 100. Sídlo společnosti ERA je v Praze na Jungmannově náměstí.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci