Česká spořitelna


Česká spořitelna

Česká spořitelna má za sebou dlouhou historii, založena byla už v roce 1825. V moderní době se klasickou akciovou společností stala v roce 1992, majoritním vlastníkem (v současnosti 98 procentní balík akcií) je od roku 2000 rakouská společnost Erste Bank.

S Českou spořitelnou se dočkáte zajímavého portfolia služeb. Jedná se o klasický osobní účet, s nímž lze sjednat kontokorent, cestovní a úrazové pojištění či pojištění právní ochrany. Česká spořitelna nabízí i možnost výhodného úvěru, konsolidace půjček a samozřejmě i možnost vystavení kreditní karty.

Sjednat si ale můžete i stavební spoření, je možné i investovat do mnoha podílových fondů podle aktuální nabídky na trhu, stejně jako využít nabídky důchodového spoření v takzvaném II. pilíři, která je spojená se zajímavým zhodnocením úspor.

Samozřejmostí je i možnost dojednání nejrůznějších forem pojištění – v první řadě je třeba zmínit životní pojištění Flexi, ale i cestovní pojištění Kolumbus, pojištění automobilu, bytové jednotky (potažmo nemovitosti) či domácnosti, úrazové pojištění či pojištění schopnosti splácet, které je důležité hlavně v případě velkoobjemových hypotečních úvěrů.

Česká spořitelna má v současnosti více než deset tisíc zaměstnanců a disponuje 640 pobočkami a více než dvanácti stovkami bankomatů. Služby této banky využívá více než pět milionů klientů (pětina z nich využívá služeb takzvaného přímého bankovnictví), což jí zaručuje dominantní postavení na tuzemském trhu, byť v současnosti klienty díky vysoké konkurenci a poplatkové politice spíše ztrácí.

Českou spořitelnu lze kontaktovat prostřednictvím infolinky 800 207 207, která je k dispozici non-stop čtyřiadvacet hodin denně a sedm dní v týdnu. Dotazy můžete podávat i skrze klasický online formulář. Sídlo centrály České spořitelny je na Praze 4, v Olbrachtově ulici 1929 / 62.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (3 hlasů, hodnocení: 2,67 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci