Založení společnosti / virtální sídlo / strategie


Podnikání je pro mnoho lidí možností, jak mohou nejenom dokonale zúročit všechny své zkušenosti a dovednosti, ale jak se mohou také stát finančně nezávislými. Ideální cestou k tomu je samozřejmě vlastní firma. U ní je na rozdíl od běžného živnostenského listu o něco složitější založení, ale rozhodně má tato právní forma určité výhody, které nám v budoucím byznysu přijdou vhod.

Přípravy všech potřebných věcí

Prvním krokem by měla být cesta za notářem, který připraví společenskou smlouvu. Na jejím základě můžeme vyrazit na živnostenský úřad, a požádat o potřebné oprávnění. To by se mnělo týkat právě oborů, ve kterých chceme svůj byznys naplno realizovat.

Jakmile je živnostenské oprávnění vydáno, je třeba i další povinnost, a to vyřízení sídla společnosti. Bez něho se totiž žádné s.r.o. neobejde, jelikož tato adresa je uvedena i v obchodním rejstříku. Jakmile poté máme vše připraveno, stačí požádat příslušný soud o zápis do obchodního rejstříku, a daná společnost je kompletně založena.

Pří výběru sídla je vhodné to virtuální

Z hlediska možností, jaké se dnes nabízejí sídla jako taková, je ideální cestou takzvané virtuální sídlomneboli virtuální kancelář. To má hned několik výhod, kdy se ty první týkají finanční stránky. Oproti běžné kanceláři totiž platíme několikanásobně méně. Využívat pak v rámci služeb můžete například ultrabooky, které vám ulehčí práci, záleží však na rozsahu služeb, které daná společnost zajišťující virtuální sídlo zajišťuje.

Druhou výhodou je poté možnost zvolit i prestižnější adresy, ke kterým bychom se jinými způsoby ani nemohli dostat. Samozřejmě u každého takto zvoleného virtuálního sídla máme i jistotu všech zákonných povinností, jako je třeba výběr a přebírání pošty, či označení adresy jménem naší firmy, takový servis si můžete například objednat zde.

Marketingová strategie je třeba ještě před založením firmy

Tím naprosto prvním krokem by ale měla být kvalitně vypracovaná marketingová strategie. A to nejenom v případě omezeného rozpočtu, ale ve všech případech, kdy chceme byznys rozjíždět. Měly bychom si jasně ujasnit, jak chceme využít dostupné prostředky, a to za účelem zvýšení prodejů a získání zákazníků.

Ideální cestou je kombinace několika marketingových kanálů, a to s ohledem na charakter zboží, ale i cílového zákazníka. To vše pak povede k jedinému, a to poměrně rychlému úspěchu, který jako firma dokážeme úspěšně realizovat.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Úvěrové zprávy a registry – vše co vás zajímá

Úvěrové zprávy a registry – vše co vás zajímá


Proč se vyplatí pronájem bytu studentům?

Proč se vyplatí pronájem bytu studentům?


Půjčka Zaplo

Půjčka Zaplo


Na dveře mi zabouchal exekutor

Na dveře mi zabouchal exekutorRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme