Finanční poradci OVB Allfinanz a.s., jak to s nimi je?


Výdělek peněz

Ačkoliv se společnost OVB Allfinanz a.s. chlubí širokou dostupností a hlavně kvalifikovaností svých pracovníků, nemusí to být až tak úplně pravda. Je pravdou, že celá řada z nich skutečně velké zkušenosti má a může tak svým klientům pomoci.

Velké procento z nich jsou však mladí lidé okolo dvaceti let, kteří ještě sami ani nemají zkušenosti se správou svých financí, natož aby mohli rozhodovat o penězích těch druhých. Ti jsou v této společnosti především s vidinou velkého a snadného zisku. I proto se jejich rady točí hlavně okolo produktů, ze kterých mají sami tu největší provizi. Výsledkem toho všeho je, že nejenom takový poradce společnost OVB kvalifikovaně nepomůže, ale doslova doporučí naprosto chybný produkt.

Problémem zůstává, že toto dělá i řada těch, kteří řadu zkušeností v této oblasti mají. I u nich však převládá ona finanční motivace – ačkoliv klientům říkají zcela něco jiného. Jejich chování je však na jednu stranu logické. Pokud by je platil sám klient, jistě se mu snaží pomoci co nejvíce, aby si své peníze zasloužili.

Jelikož jim však za nabízené produkty samotné banky, je opět jejich cílem si největší peníze zasloužit, a propagovat a nabízet pro ně ten nejlukrativnější produkt. Právě z toho důvodu je celkový pohled na poradce této společnosti všeobecně vnímán jako negativní.

Vzhledem k tomu, že se setkáváme s celou řadou dalších náborových kampaní, nevypadá to, že by se měla situace změnit. Společnost tak bude i nadále hrdlit celou řadu mladých finančních poradců, kterým půjde pouze o jedno. Prodat nejdražší produkt a to i přesto, že klientovi mohlo jít v konečném důsledku o něco zcela jiného.

Pokud i vy máte s některým z těchto poradců zkušenosti, nebo s nimi dokonce jednáte a nepřipadá vám jejich postup v rámci vašich potřeb, raději jim dejte sbohem. Tím sobě a svým financím pomůžete nejlépe.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Stěhování Praha – levně


10 způsobů jak vydělat peníze

10 způsobů jak vydělat peníze


Hledáte finančního poradce? Jak se nenechat napálit.

Hledáte finančního poradce? Jak se nenechat napálit.


Bezpečnost domu

Bezpečnost domuJak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky