Finanční poradce Partners, co jsou zač?


Potřebovali jste někdy finanční poradenství? Pokud ano, jistě jste se setkali i s finančními poradci společnosti Partners. Ti se jako celá řada dalších chlubí především tím, že poskytují komplexní finanční poradenství v mnoha různých ohledech. Výhodou této společnosti je zcela jistě to, že nezastupuje žádnou konkrétní banku a nabízí tak produkty napříč všemi bankovními institucemi.

Ačkoliv se to může zdát velmi pozitivní, výsledná situace nemusí být zdaleka tak růžová. O tom se již řada lidí přesvědčila. Přitom začátek byl víceméně stejný, kdy je někdo z této společnosti kontaktoval.

Pokud se nejednalo přímo o někoho z jejich okruhu blízkých nebo známých, jistě jim někdo z nich dal některému z poradců jejich číslo. Právě to je totiž hlavní strategií, jak získávají nové klienty. Vzhledem k různým negativním komentářům na internetu se k nim samo o sobě přihlásí pouze málo lidí.

Vzhledem k tomu, že tato společnost stále relativně dobře funguje, to vypadá, že se tento systém skutečně vyplácí. Jistě za to mohou i mnohé masivní náborové kampaně, kdy jsou nabíráni především mladí lidé. Po relativně krátkém proškolení se stanou plnohodnotnými finanční poradci, ačkoliv o jejich skutečných znalostech lze úspěšně pochybovat.

Ti tak mají celou řadu kontaktů na osoby, kterým své poradenství doslova vnucují. Jakmile svůj okruh známých vyčerpají, samozřejmě poptávají i další čísla, aby mohli své produkty nabízet dále.

Mluvíme-li o nabízení produktů, myslíme to skutečně vážně. Většině podobných poradců jde totiž pouze o jedno, a to prodat produkt. Respektive nabídnout to, ze kterého mají největší provize. Často se týká například o investiční životní pojištění, které může být na první pohled výhodné, ale ne vždy se hodí pro každého. Takovým by totiž nemělo být vůbec nabízeno. Bohužel u této společnosti se to tak málokdy děje.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Snižování nákladů domácnosti. Jak na to?

Snižování nákladů domácnosti. Jak na to?


Kdy začít podnikat?

Kdy začít podnikat?


Stěhováci

Stěhováci


Výše státního dluhu

Výše státního dluhuJak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky