Seznámení s půjčkou Ferratum


Nedostatek financí může v dnešní době zastihnout téměř kohokoli. Ne každý má to štěstí v podobě finanční rezervy, na kterou by se mohl v případě nouze obrátit. Proto se stále více lidí spoléhá na možnosti půjček. Jejich sjednání je ve většině případů docela snadné a rychlé. Jednou z institucí, která půjčky nabízí, je i společnost Ferratum Bank. S touto půjčkou můžete zažádat  o částku od 500,- do 10.000,- Kč.

Jak lze půjčku získat?

Ferratum půjčka je založena na opravdu rychlé pomoci svým zákazníkům. O půjčku lze proto zažádat tím nejrychlejším možným způsobem – přes internet. Žadatel vyplní online žádost, ve které uvede své jméno, příjmení, telefonní číslo a samozřejmě i požadovanou částku, o jejíž zapůjčení má zájem. Díky servisu 24/7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) následně během 10 minut obdrží SMS zprávu, ve které se dozví, zda byla jeho žádost přijata či odmítnuta. Ve chvíli připsání peněz na bankovní účet mu budou zaslány fakturační údaje ke splácení půjčky a to buď SMS zprávou nebo emailem – podle toho, co si žadatel zvolil.

Lze si půjčku prodloužit?

Komukoli se může stát, že zkrátka nebude schopný splatit půjčku včas. U Ferratum půjčky máte možnost prodloužit si splatnost za smluvní poplatek, čímž v případě neschopnosti splácet získáte drahocenný čas navíc. Změnu splatnosti můžete využít celkem 2x, přičemž při každém prodloužení získáte až 60 dní navíc. Svou půjčku si můžete prodloužit dvěma způsobypřes internet, nebo pomocí SMS – záleží jen na vás, která možnost je vám sympatičtější.

Má Ferratum půjčka nějaké výhody?

Za nespornou výhodu lze určitě považovat fakt, že ke sjednání této půjčky nepotřebujete dodatečné doklady a nemusíte absolvovat osobní schůzku. Další výhodou je bezesporu rychlost, se kterou je Ferratum půjčka vyřízena a zároveň jednoduchost podávané žádostivše vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

A co nevýhody?

Nevýhoda Ferratum půjčky spočívá v omezeném počtu aktuálních půjček. Co to znamená? Jednoduše – u společnosti Ferratum můžete mít pouze jednu jedinou půjčku. Budete-li si chtít zažádat o novou ve chvíli, kdy máte jednu nesplacenou, počítejte s tím, že bude vaše žádost bohužel zamítnuta.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 4,00 z 5)
Loading...


  1. Potřebujete úvěr? jaký typ úvěru hledáte pro? kontaktujte nás působí ______ pro vaši naléhavou půjčku a více informovat.

Nikol Bláhová


Doporučujeme

Jaký zvolit jídelní stůl?

Jaký zvolit jídelní stůl?


Stěhování levně

Stěhování levně


Budujeme vlastní aktiva

Budujeme vlastní aktiva


Rozkládací křeslo

Rozkládací křesloRostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám