Půjčka Home Credit


O půjčce Home Credit jste již jistě slyšeli. Jedná se o jednu z nejznámějších finančních institucí, která se zabývá poskytováním peněz těm, kteří je potřebují. Možná jste se i vy dostali do finanční tísně, nevyšly vám peníze do výplaty a vy nyní horečně vymýšlíte řešení, jak z této svízelné situace ven. Právě pro vás je tu půjčka Home Credit. Díky ní vyřešíte nečekané finanční výdaje, které vám udělaly čáru přes rodinný rozpočet, nebo ji můžete použít na nákup nového auta, pračky či ledničky, které se rozhodly vypovědět službu. Možnosti, jak naložit s penězi, jsou neomezené. V dnešním článku vám přiblížíme informace o této půjčce, prozradíme vám, jak ji lze získat a jaké požadavky musíte splňovat.

Podmínky pro získání

Pokud jste se rozhodli využít služeb společnosti Home Credit, musíte splňovat určité podmínky. Půjčka Home Credit je určena pro zletilé fyzické osoby, což znamená, že pro sjednání musíte být starší 18 let.

Potřebné doklady

Co se dokladů týče, pro sjednání půjčky Home Credit si připravte dva doklady totožnosti. Jste-li občanem České republiky, prvním dokladem musí být platný občanský průkaz. Druhým dokladem může být řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či zbrojní průkaz. Pokud pracujete, připravte si také údaje o firmě.

Výše půjčky

Home Credit vám může půjčit částku od 10.000,- do 150.000,-Kč. Za sjednání půjčky neplatíte žádné skryté poplatky a k jejímu sjednání v tomto případě nepotřebujete žádného ručitele.

Jak vám budou peníze vyplaceny?

Zajímá vás způsob, jakým vám budou vyplaceny půjčené peníze v případě, že vám bude půjčka schválena? Existují dvě možnosti: Pokud si půjčku sjednáte přes mobilní telefon, budou vám peníze buďto zaslány na vámi zadaný účet, nebo si je vyzvednete na poště. Jakmile o půjčku zažádáte online, nemáte na výběr – peníze vám jednoduše přijdou na účet.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


  1. Dante napsal:

    Ahoj,
    Hledáte renomovaného věřitele, unavený tím, že ho odmítnete v bankách a hypotéce, jste unaveni hledáním finančních prostředků na financování svého podnikání, nebo jste finančně znepokojen, že nemůžete splácet dluh a účty? Myslíte si, že získáte finanční pomoc? zatímco nyní nespěchejte a chyťte si Garantovaný a zajištěný úvěr dnes, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com nebo Whatsapp, +393511067514 pro rychlou odpověď.

Nikol Bláhová


Doporučujeme

Luxusní sedačky

Luxusní sedačky


Obývací pokoj spojený s kuchyní

Obývací pokoj spojený s kuchyní


Stěhování trezorů

Stěhování trezorů


Nejdůležitější světové měny

Nejdůležitější světové měnyRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme