Povinné ručení – nejkvalitnější versus nejlevnější kalkulačky


Pojišťovny

Trh s povinným ručením je obrovský a jednotlivé pojišťovny se neustále předhánějí v tom, aby získali nové klienty na svou stranu. Nejlépe se jim to daří pomocí nízké ceny v kombinaci s řadou nadstandardních služeb. Pokud tedy i vás čeká uzavření této pojistky, doporučujeme si její ceny porovnat a spočítat. Právě k tomu slouží různé kalkulačky povinného ručení. Jsou na internetu velmi oblíbené.

Jednou z nejznámějších je web KlikPojisteni.cz. Tato webová stránka vám přesně spočítá povinné ručení přímo na vaše auto. Zahrnuje nabídky všech pojišťoven, které na trhu jsou. Díky tomu si můžete vybrat právě tu, která vám bude nejvíce vyhovovat – ať už cenou, nebo službami. Web také uvádí, že každý z klientů průměrně ušetří oproti stávajícímu pojištění průměrně 1 750 Kč.

Kalkulačku povinného ručení nabízí i gigant českého internetu, společnost Seznam na svém webu sFinance.cz. Můžete si nezávazně porovnat jeho ceny a v případě zájmu ho ihned online uzavřít. Zelená karta vám přijde na email, tu si vytisknete a můžete ihned vyrazit. Obdobné služby nabízí i celá řada dalších portálů. Jejich cíl je samozřejmě jediný, a to umožnit vám najít to nejlevnější.

V našem výčtu bychom tak neměli zapomenout ani na portál Top-pojisteni.cz, který slibuje úsporu ve výši až 70%, nebo web Srovnavac.cz. Ať už zvolíte jakýkoliv web, můžete mít jistotu, že veškerá data jsou aktuální a celé porovnání je velmi snadné. Stačí uvést základní údaje o vašem autě nebo motocyklu a během chvíle již můžete porovnávat. Právě díky tomu volí tyto kalkulačky povinného ručení stále více majitelů aut.

Jak těch, kteří své auto chtějí pojistit poprvé, tak těch, kteří již nejsou spokojeni u své pojišťovny a chtějí změnu. Především kvůli ceně. Ta totiž stále rozhoduje. Není žádný důvod za stejné rozsahy pojištění platit více, než je bezpodmínečně nutné.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 4,00 z 5)
Loading...


  1. Tibor napsal:

    Myslím, že možnost dojednat si povinné ručení online je určitě zajímavá. Osobně bych ocenil to, že je to zdarma a dost rychlé. Osobně jsem si pojištění pro oktávku vyřídil z domu a ušetřil jsem pár tisíc.

Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Výměna oken

Výměna oken


Co je to IBAN kód?

Co je to IBAN kód?


Na co pozor u hypotéky (hypotéka kalkulačka)

Na co pozor u hypotéky (hypotéka kalkulačka)


Proč platíme povinné ručení?

Proč platíme povinné ručení?Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám