Styly obývacích pokojů


Už víte jaký zvolit styl obývacího pokoje? Chcete raději klasickou obývací stěnu z masivu, rustikální nábytek nebo třeba jen nábytek, který je v této době nejvíce moderní? Nebo byste chtěli mít doma něco opravdu historického nebo tradičního v jiných koutech Evropy?

Italský styl

Luxusní a současně vznešený i lehký, to jsou synonyma která napadají odborníky na oblast bydlení tehdy, když se řekne italský styl. V italském stylu se v našem obývacím pokoji snoubí moderní styl spolu s tradicí a přitom se rozhodně nemusíte bát nedostatku světla! Tento styl je právě proslulý nejen hravými světlými tóny, ale i spoustou světla dopadajícího na každý objekt v obývacím pokoji. Italové jsou přeci jen otcové elegance a podle toho vypadá i design obývacího pokoje v klasicky italském stylu.

Skandinávský styl

Skandinávský styl je stylem, jemuž dominuje hlavně dřevo a co možná nejvyšší jednoduchost. Pohovky z látky doplněné bílými a smetanovými tóny rozhodně pomohou více než prosvětlit Váš domácí interiér.

Důraz je zde kladen hlavně na pohodlí uživatele, kromě dřeva všude kolem se obvykle skandinávský styl vyznačuje i kusovými koberci, jež mají za úkol hlavně zateplení obývaných prostor.

Minimalistický styl

Minimalismus se stejně jako v umění i v oblasti vybavení obývacích pokojů prezentuje hlavně jednoduchostí. Obývací pokoj je zde často kombinovaný s jídelnou a vše je podřízeno hlavně funkčnosti. I tak ale můžeme mít náš interiér v moderním designu, se kterým se nebudeme stydět pozvat lecjakou návštěvu.

Eco styl

Jste rozeným ekologem? Pak je právě pro Vás jako stvořený tento styl, který je plný recyklátů z plastu nebo papíru a obecně oplývá přírodními materiály. Rozhodně jde o velmi originální styl, kde se snoubí elegance, pohodlí pro uživatele a samozřejmě také nezbytná úcta k přírodě. Využít tady lze ale i velice netradiční materiály, jako například sklo nebo kámen.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Výkup nemovitostí – cesta z dluhů nebo cesta do pekel?

Výkup nemovitostí – cesta z dluhů nebo cesta do pekel?


Kolik si vydělá finanční poradce?

Kolik si vydělá finanční poradce?


Co dělat při dopravní nehodě

Co dělat při dopravní nehodě


Rozkládací sedací soupravy

Rozkládací sedací soupravyRostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám