Prošívaná deka


Prošívané deky jsou něčím, co potěší zvláště v chladných zimních měsících. V moderní době patří mezi nejprodávanější hlavně prošívaná deka plněná dutým vláknem, která je velmi tenká, ale zároveň i dosti hřejivá.

Letní nebo celoroční?

Prošívanou deku ale můžeme zakoupit i v letním provedení, kdy nepotřebujeme přikrývku hřejivou, ale spíše tu, která dovolí pocit vzdušnosti i během červencové parné noci. Ano, prošívanou deku můžeme i na pultech tuzemských obchodů zakoupit v kategoriích letní, celoroční nebo také vysoce hřejivá a středně hřejivá.

Moderní prošívané deky jsou nejen příjemné a hebké na omak, ale vynikají i vzdušností a lehkostí, navíc také chrání před bakteriemi, plísněmi a roztoči, z nichž hlavně ty poslední útočníky neodradí jakákoliv postel s flanelovým nebo krepovým povlečením.

Bioaktivní náplň

Prošívané deky nabízejí v současné době i bioaktivní náplň, která udrží lůžko po celou dobu spánku hygienicky naprosto čisté, a jsou proto vhodné zejména pro alergiky. Pokud patříte k alergikům, určitě rozvažte koupi prošívané deky, za kterou vydáte zhruba jeden až dva tisíce korun a už po pár týdnech můžete pocítit zřetelný rozdíl. Zkrátka a dobře, v noci se vám bude lépe dýchat.

Prošívané deky nabízejí i vyšší hřejivost, než je tomu i jiných dek, a to až zhruba o třetinu. A jaká je další výhoda tohoto typů deky? Zmiňme například velmi nízkou hmotnost a výbornou skladnost prošívaných dek, které ušetří místo v nejednom menším bytě a navíc si nebudeme připadat jako v kombinéze.

Údržba prošívaných dek

Jak udržovat prošívané deky? Prát se mohou maximálně na teplotu šedesáti stupňů Celsia, určitě by se neměly bělit a měli bychom být velmi opatrní například při žehlení parou. Žehlit pak maximálně při teplotě žehlící plochy do 110 stupňů Celsia!


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Stěhování domů

Stěhování domů


Finanční gramotnost je základem úspěšného života!

Finanční gramotnost je základem úspěšného života!


Prodloužené povlečení

Prodloužené povlečení


Jak nejlépe spořit na důchod

Jak nejlépe spořit na důchodJak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky