Moderní obývák


Co by nemělo chybět v moderním obýváku a co se do něj naopak, vzhledem k současným módním trendům, příliš nehodí? Jaké bychom měli volit barvy a doplňky?

Kreativita především

Do moderního obýváku se určitě nehodí uniformní nábytek, který byl obvyklý ještě před několika málo generacemi. Obývací stěnu, vyrobenou v posledních letech, totiž můžeme libovolně přestavovat, a to jak po celé šířce, tak po výšce. Zavzpomínejme tedy na stavebnici Lego a dejme průchod své fantazii, všechny části obývací stěny si můžeme libovolně rozčlenit.

Důležitou roli hrají i doplňky

Nejrůznější doplňky dotvářejí příjemnou atmosféru obývacího pokoje, ve kterém by nám mělo být opravdu příjemně. Vždyť v těchto prostorách budeme, kromě ložnice, trávit velmi pravděpodobně nejvíce času z celého našeho dne. A jaké doplňky mohou například patřit do moderního obýváku? Rozhodně se nebojme například svátečního porcelánového nádobí, které je elegantně zdobené a dýchá příjemnou atmosférou předminulého století. A co takhle k nim připojit mechanické stojací hodiny?

Důležité je především se ve vlastním obývacím pokoji cítit opravdu příjemně a právě vhodný výběr doplňků nám tento pocit určitě navodí.

Vyplatí se kůže?

Kožené křeslo nebo sedačka rozhodně nestojí dnes už takovou sumu, jako třeba před deseti lety. Investice se rozhodně vyplatí hlavně z dlouhodobého hlediska, kůže se prostě jen tak nezničí a i vaše děti si možná budou jednou říkat, že právě tenhle kus nábytku vypadá docela dobře, tedy na svůj vysoký věk. Navíc, pokud zkombinujeme jakoukoliv kůži s dřevěnými doplňky, vše bude působit velice elegantně.

Atmosféra se dá dotvořit světlem

Pokud máte k dispozici třeba jen starší kusy nábytku, nemusíte smutnit. Atmosféra se dá krásně dotvořit světlem, LED diody dokáží mnohé, jak vám ostatně rádi potvrdí mnozí návrháři.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 3,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Půjčka do 5000 okamžitě všem

Půjčka do 5000 okamžitě všem


Stěhování strojů

Stěhování strojů


Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám


Povinné ručení u auta – na co dávat pozor?

Povinné ručení u auta – na co dávat pozor?Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky