Houpací křeslo


Naši předkové měli houpací křeslo velice v oblibě. Tento druh nábytku se dostává opět do módy a nabízí kvalitnější materiály a elegantnější design, než měli jeho raní předchůdci. Odoláte nebo si koupíte na další dvě generace úžasné houpací křeslo?

 Pohodlí a komfort

Pročpak bylo asi houpací křeslo tak oblíbené? Rozhodně proto, že splňovalo i ty nejnáročnější požadavky na pohodlnost. Zkrátka a dobře se v něm nesmírně dobře sedělo. Kromě toho působí vysoce elegantně a stylově, jde o naprosto nepřehlédnutelný kus nábytku v naší domácnosti. A není se čeho bát, i zdánlivě křehká a vratká konstrukce houpacího křesla snese zatížení až do 110 kilogramů, většinou i o trochu více!

 Proč máme houpání tak rádi?

Houpání jako takové je pro lidské tělo naprosto přirozený pohyb. Každý z nás se jím zabýval už v děloze a jako malé děti nás zajímalo hlavně tehdy, kdy jsme se potřebovali uklidnit nebo usnout. Houpání má totiž uklidňující účinky a uvolňuje i přebytečnou energii.

 Dodnes jsou oblíbená hlavně ta dřevěná a ratanová

Jaká houpací křesla jsou v současné době oblíbená? Ve vkusu tuzemských zákazníků stále převažují přírodní materiály, touha po nostalgickém vzpomínání je asi absolutně nezrušitelná. Ratan jako takový vydrží opravdu věky a můžeme jen použít i na zahrádku nebo terasu, když si budeme chtít v houpacím křesle v létě pořádně pohovět.

Houpací křesla mají minimální nároky na prostor a přitom jsou i velice bezpečná. Nezpůsobí žádné škody například ani na plovoucí podlaze (ale nebude asi dobrým řešením postavit je na laminát nebo koberec) a riziko úrazu je prakticky nulové.

Plastové houpací křeslo? Žádný problém

Pokud si nepřejete zrovna ratan nebo jiný přírodní materiál, houpací křesla se vyrábí i z plastu. Jsou lehká a navíc slibují dostatečnou nosnost, na tuzemském trhu jsou přitom neokoukaná a poměrně nová.

 

 


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 3,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Založení společnosti / virtální sídlo / strategie

Založení společnosti / virtální sídlo / strategie


Proč mít vlastního finančního poradce?

Proč mít vlastního finančního poradce?


Přivýdělek během mateřské dovolené

Přivýdělek během mateřské dovolené


Co znamená kreditní karta

Co znamená kreditní kartaJak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky