Dětské křeslo


Křeslo pro naše nejmenší by mělo být nejen pohodlné, ale uzpůsobené dětské páteři tak, aby ji nedeformovalo. Skolióza nebo kyfóza trápí velké procento naší populace a vše začíná nesprávným držením těla právě v období dětství a dospívání.

 Dětské křeslo může být i hračka

Dětské křeslo je tu spíše pro dekoraci a občasné posezení dítěte, nicméně může sloužit i jako hračka. Dítě se zkrátka učí hrou a rozvíjí svou fantazii, proti něčemu podobnému asi nelze vůbec nic namítat. Na křesle mohou děti sedět a sledovat při tom televizní pohádku. Ale pozor, křeslo není vhodné k dlouhodobějšímu sezení nebo jako sedátko k psacímu stolu, kde bude asi vhodnější klasická židle.

 Pastelové barvy? Proč ne

Pokud se rozmýšlíme, jakou asi barvu naše dítě ve svém pokojíčku ocení, není třeba dlouho váhat. Každá dětská duše ocení pastelové barvičky, které hrají v různých tónech všude kolem a podněcují ke hře i vnitřní spokojenosti obyvatel pokojíčku.

 Dětská křesla nabývají čím dál tím větší oblíbenosti. Kousky vyrobené z kvalitní PUR pěny mají pevné švy a oplývají až extrémně dlouhou životností, navíc mají pratelný a odolný potah. Jednoduchý design umožní efektivní údržbu a křeslo nebývá ani příliš těžké, malé dětské křesílko neváží více než čtyři kilogramy, takže pokud máme dítě trošku odrostlejší, neměl by pro ně být problém tento kus nábytku přenášet.
 A proč nekoupit dětem křeslo s motivem stylizovaného zvířátka, například kočičky nebo pejska? Takové potahy určitě děti velice potěší a nebudou chtít sedávat nikde jinde.
A co takhle zkusit i rozkládací dětské křeslo? Můžete si samozřejmě vybrat z mnoha různých rozměrů a vzít třeba i svou ratolest na nákupy, kde se porozhlédne po něčem, co by se jí samotné líbilo. Růžová princezna nebo kočička určitě potěší děvčata a akční hrdina chlapce, takže nač váhat?


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Jak ušetřit na rodinném rozpočtu

Jak ušetřit na rodinném rozpočtu


5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti


Finanční poradce – dobrá nebo špatná brigáda?

Finanční poradce – dobrá nebo špatná brigáda?


Na co se vztahuje pojištění domácnosti?

Na co se vztahuje pojištění domácnosti?Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky