Auditor a daňový poradce


Zatímco pro drobné živnostníky je řešení daní často snadnou záležitostí, u malých, středně velkých a velkých společností může spravování a sledování daní znamenat značné obtíže. Přitom právě zde se nabízí možnost získání mnoha výhod a ačkoliv se na trhu nachází mnoho zkušených firem, které dokáží zajistit účetní audit a daňové poradenství, ne každá společnost této možnosti využije.

Každý zodpovědný manažer, ředitel nebo majitel firmy, by se měl starat o její správný chod a o prosperitu po všech stránkách. Žádná firma nemůže skutečně dobře hospodařit, pokud nerozumí daním. Proto jsou na trhu společnosti jako SP Audit s.r.o., které jsou specialisty v daňové problematice a pro firmu mohou znamenat obrovský přínos.

Mezi hlavní cíle patří individuální pomoc zahrnující sestavení korektní účetní závěrky a minimalizaci daňových rizik. Vše podléhá českým, nebo i mezinárodním, standardům IAS/IFRS.

Individualita znamená přínos

Většina daňových a auditorských společností nabízí univerzální služby i přístup. Právě v tomto bodě se SP Audit liší a ke každému klientovi přistupuje zcela individuálně, jelikož požadavky každé firmy jsou jiné a podle toho by se měly orientovat i poskytované služby.

Cílem je vytvoření dlouhodobé spolupráce, kterou klienti zaznamenají již v krátké době. Na prestiži společnosti se podílí i skutečnost, že její spolumajitelkou je prezidentka Svazu účetních ČR.

Ke spolupráci se může přihlásit každý klient, který chce mít jistotu, že bude finanční i daňová politika firmy v těch nejlepších rukou. Externí správa je vítanou spoluprací, která nijak nezatíží běh firmy, ale naopak ulehčí od zbytečných problémů. Kromě správné správy daní se snadno odhalí nedostatky a kvalita dosavadního počínání klienta. Veškeré podklady a zprávy budou klientovi reportovány, aby on sám měl přehled nad svojí společností a mohl usínat s klidným svědomím, že se mu o daně starají profesionálové.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Lustr

Lustr


Skleněné posuvné dveře – ušetřete prostor

Skleněné posuvné dveře – ušetřete prostor


Žabky na záclony

Žabky na záclony


Přivýdělek během mateřské dovolené

Přivýdělek během mateřské dovolenéJak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Mnoho lidí začíná podnikat z toho důvodu, aby měli více peněz a byli pánem svého času. Ne každému se ale start do byznysu může podařit. Mezi hlavní chyby často patří fakt, že lidé v souvislosti se svo...

Jak ušetřit při svém podnikání? Poradíme vám

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

Srovnat si půjčku by dnes mělo patřit mezi naprosté nezbytnosti každého, kdo hledá to nejlepší, co je na současném úvěrovém trhu k dispozici. Správná cesta by měla být spojena s tím, že dané srovnání ...

Srovnávač půjček na Jirkovapujcka.cz nabízí spoustu možností

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

Peníze potřebuje bezpochyby každý člověk, ať už je to k nákupu nejrůznějších věcí či k placení všemožných závazků. Takové finance lze v dnešní době obdržet dvěma odlišnými způsoby. V okamžiku, kdy osl...

5 tipů, jak získat půjčky v hotovosti

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky

Nebankovní sektor je čím dál populárnější. Lidé si ho volí především kvůli snazší dostupnosti úvěru, než kterou předkládají klasické bankovní instituce. Pakliže dobře hledáte, můžete se domoci i zajím...

3 tipy pro výběr nebankovní půjčky