Triglav


Triglav Pojišťovna, a. s. má majitele ve Slovinsku, odtud pak pochází i její název (slovanský bůh hromu, ale také nejvyšší bod Julských Alp). Kromě ČR působí Triglav i na Slovensku, v Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Montenegru, Makedonii a Srbsku.

Pojišťovna Triglav vznikla v roce 2000 z původní Všeobecné pojišťovny. Její sídlo je v Novobranské 544/1 v Brně. V „rodném“ Slovinsku věří této značce více než milion klientů, v rámci ČR ale Triglav patří k menším pojišťovnám, spravuje pro představu aktiva v celkové hodnotě 780 milionů korun.

Mezi portfolio služeb společnosti Triglav se řadí základní trio – občanské pojištění, pojištění vozidel a pojištění podnikatelů. V rámci občanského pojištění lze sjednat úrazové pojištění dětí i dospělých, dále cestovní pojištění, pojištění domácnosti, staveb, bytu a také pojištění odpovědnosti zaměstnance. Pojištění vozidel pak zahrnuje klasické povinné ručení, ale i havarijní pojištění, asistenční službu a některá doplňková pojištění (pojištění skel, úrazu přepravovaných osob či například pojištění zavazadel).

Triglav nabízí i rozsáhlé možnosti v oblasti pojištění podnikatelů. Jde o živelní pojištění, strojní pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, profesní odpovědnosti a odpovědnosti dopravce. Stejně tak je možné pojistit i případné přerušení provozu. V nabídce najdete i pojištění bytových domů, měst a obcí nebo nejrůznějších zdravotnických zařízení.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat infolinku společnosti Triglav na telefonním čísle 542 245 000 (asistenční služba pro cestovní pojištění a pojištění občanského majetku je pak +420 272 099 910) nebo napsat dotaz skrze dotazovací formulář na webu www.triglav.cz. Pobočky společnosti Triglav jsou k dispozici v Praze, Plzni, Pardubicích, Brně, Olomouci, Ostravě, Českých Budějovicích a Liberci.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (2 hlasů, hodnocení: 3,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci