Slavia


Pojišťovna Slavia se může pochlubit opravdovou historickou tradicí, funguje totiž od roku 1868. Poslední změna majitele pak proběhla v roce 2006, pojišťovna Slavia vstoupila do finanční skupiny SPGroup, vlastníkem se pak stala úspěšná firma Capital Management Company, a. s. Centrum pojišťovny Slavia se nachází v Praze 1, v Revoluční ulici 1.

Slavia je u klientů velmi oblíbené, probojovala se totiž mezi tři největší české pojišťovny – společně s Českou pojišťovnou a Kooperativou.

Nabídka služeb, kterou tato pojišťovna zajišťuje pro své klienty, zahrnuje všechny myslitelné druhy osobního pojištění a pojištění pro firmy. V rámci osobního pojištění si lze sjednat pojištění vozidel (tedy klasické povinné ručení a havarijní pojištění), cestovní pojištění (zde jsou hned dvě možnosti -buď celosvětově a krátkodobě nebo jen pro cesty po Evropě a na celý rok) a pojištění zdraví (zde je možnost pojištění Zdraví+ nebo pojištění Bezkrevní léčba). Slavia dále nabízí i zdravotní pojištění pro cizince. Mezi ostatní typy pojištění se pak řadí i pojištění odpovědnosti na škodu či pojištění domácích mazlíčků – konkrétně psů a koček.

Pojištění pro firmy u Slavie zahrnuje pojištění majetku (živelní pojištění, pojištění přerušení provozu, pojištění pro případ odcizení atd.), technická pojištění (pojištění stavebních a montážních rizik, pojištění strojů a pojištění pro elektroniku). Dále pojištění odpovědnosti, flotil, finanční způsobilosti a přepravy.

V nabídce jsou i takzvaná pojištění specializovaná – tedy například pojištění měst a obcí nebo agentur práce či cestovních pro případ úpadku. Využít můžete i nabídku pojištění on-line formou.

Otevírací doba poboček této pojišťovny je v každý všední den mezi osmou a osmnáctou hodinou. Telefonní kontakt je buď 255 790 111, nebo 739 248 044. Emailový kontakt je info@slavia-pojistovna.cz. Více informací pak najdete mimo jiné i na webových stránkách – www.slavia-pojistovna.cz.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 3,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci