AXA


Tato společnost působí na tuzemském trhu již od roku 1995 (před rokem 2007 jste ji možná znali pod značkou Winterthur životní pojišťovna, a.s.), kdy jí byla oficiálně přidělena licence a během necelých dvou desetiletí si stihla vybudovat poměrně silnou pozici. Centrum společnosti AXA se nachází ve Francii, sídlem je pak konkrétně francouzská metropole Paříž. V ČR má AXA ústředí na Praze 2 v Lazarské ulici.

Společnost AXA Česká republika, s. r. o. nabízí široké portfolio nejrůznějších služeb, mezi které patří životní pojištění (včetně dětského pojištění „Medvídek“, kapitálového i rizikového životního pojištění atd.), pojištění vozidel (havarijní pojištění a povinné ručení) a například také doplňkové penzijní spoření. AXA má pro své klienty připravenu i možnost sjednat cestovní pojištění a pojištění bydlení. Mezi další možnosti se řadí pojištění v případě nemoci či rodinné úrazové pojištění. Pojištění bydlení funguje na principu bonusů, které jsou dobře známé z pojištění motorových vozidel. AXA se zaměřuje samozřejmě nejen na soukromou, ale i firemní klientelu.

AXA má v rámci České republiky více než dva tisíce zaměstnanců a přes devadesát poboček. Celosvětově má tato společnost více než 52 milionů klientů, kromě ČR se zaměřuje hlavně na evropské země, působí například v Německu, Francii, Belgii, Maďarsku a Švýcarsku. Celosvětově má pojišťovna AXA na 135 tisíc zaměstnanců.

Společnost AXA provozuje telefonní infolinku +420 292 292 292, která je volajícím k dispozici od pondělí do pátku mezi sedmou a sedmnáctou hodinou (asistenční linka pro pojištění vozidel a cestovní pojištění je k dispozici non-stop). V případě potřeby můžete napsat dotaz i na email info@axa.cz. Webové stránky této společnosti jsou https://www.axa.cz.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci