AirBank


Air bank působí na tuzemském trhu od listopadu 2011.

Mezi základní nabídku pro zákazníky patří hlavně běžný účet. Ten je na rozdíl od části konkurence prakticky zcela bez poplatků, s úročením peněz na běžném účtu (toto vlastně Air bank poskytuje svým klientům jako vůbec jediná česká banka). Kladem je i propracované internetové bankovnictví a navíc i to, že za stejnou cenu můžete využít až desítky různých bankovních účtů.

Kromě běžného účtu můžete u Air bank využít i nabídku založení spořicího účtu. Úroková sazba činí slušných 1,3 procenta ročně, peníze jsou k dispozici kdykoliv a založení účtu trvá jen několik minut čekání.

Dalším produktem z dílny Air bank jsou půjčky. Ty jsou vyřízeny poměrně rychle – potřebujete jen číslo občanského průkazu a kopii daňového přiznání, vše lze sjednat i jednoduchou online formou, stejně jako skrze poštu nebo libovolnou pobočku Air bank. Další možnosti je i sjednat úvěr prostřednictvím kurýra. U Air bank navíc lze za výhodných podmínek i refinancovat půjčku od jiné banky. A v případě, že se rozhodnete odejít od stávající banky, může za určitých podmínek Air bank vyřídit všechny náležitosti s tím spojené za Vás.

Za dobu, kterou Air bank strávila na našem bankovním trhu, získala takřka čtvrt milionu nových zákazníků. V současnosti spravuje finanční záležitosti celých 242 tisíc klientů a tento počet stále narůstá, i přes poměrně vysokou konkurenci v oboru. Air bank poskytla za dobu svého působení spotřebitelské úvěry v hodnotě 3,5 miliardy korun českých.

Kontaktní centrum Air Bank je v provozu každodenně od sedmi do dvaadvaceti hodin, telefonické spojení je 840 30 30 30. Emailové spojení je pak info@airbank.cz, adresa pro doručování smluv je Air Bank, a. s., PO BOX 625, 661 25 Brno 2. Samotné sídlo společnosti Air Bank, a. s. je v Praze 11 na Chodově v ulici Hráského 2231 / 25.

Informace


Hodnocení

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (3 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...

Infolinka:

nezveřejněno

Email:

nezveřejněno

Adresa centrály:

nezveřejněno

Existuje:

nezveřejněno

Poradci