Vlastní firmu můžete pořídit za pár korun


Začít podnikání může být pro někoho docela slušný oříšek. Samotný fakt, že začít podnikat a být úspěšný je komplikovaná a náročná věc, komilikuje i fakt, že založení vlastní společnosti obnáší i neuvěřitelné množství papírování a vyřizování právních úkonů po úřadech.

Pokud už při zakládání firmy uděláte jak se po česku říká „botu“, může vás to do budoucna poškodit. Tyto chyby jsou ovšem zbytečné. Existují firmy, které vám již předají funkční zřízenou společnost a vy čistě naroubujete svůj business.

Ready made společnosti

Jednou z firem která zřizuje kompletní společnosti nebo předává již fungující je společnost s výstižným názvem „Ready made společnosti s.r.o“.

Na webu této společnosti si můžete najít z již registrovaných společností a nebo si nechat zaregistrovat svou novou. Cenové hladiny, v kterých se tato společnost pohybuje nejsou nikterak přemrštěné a můžete si tak ušetřit mnoho trápení a problémů. Ready made společnosti jsou tak doslova na dosah ruky.

Náhled na prodávané starší společnosti

Asi by bylo dobré zmínit, co vlastně při zakoupení starší společnosti získáte. Jedná se především o tyto položky:

  • zápis do obchodního rejstříku a tedy své IČO pro vaše podnikání
  • společně se zápisem vystavení živnostenského listu
  • registrace pro daňovou povinnost

Společnost garantuje, že firmy byly založené a registrované výhradně pro prodej, jsou tedy bez závazků, bez dluhů a nejsou na černých listinách nespolehlivých společností.

Společnost musí někde sídlit

Časy, kdy jste si společnost napsali na svoji adresu bydliště a řádně označili jsou už pryč. Udělat to sice stále můžete, ale fakt, že vás zákaznící budou doháněť k šílenství neustálými návštěvami (ať se budete snažit sebevíc) už prostě nezměníte.

Ideálním způsobem jak tuto situaci řešit je virtuální sídlo společnosti. Virtuální sídla poskytuje například firma „Virtuálné sidlo“, jejíž nabídku a možnost objednávky můžete shlédnout například na webu virtualne-sidlo.sk. Pokud jste nabídku shlédli, můžete objednat virtální sídlo přímo na webu.

Pokud nebude stačit virtální sídlo společnosti, ale budete chtít kanceláře zřídka navštěvovat například za účelem domlouvání pracovních postupů s klienty, nabízí se využití společnosti Online Invest, která vám nabídne kanceláře v několika lokacích. Informace a lokaci která vám bude vyhovovat vyberete zde.

Zprovoznění společnosti a uvedení ji do provozu tedy nemusí být tak komplikované jak se zdá. Máte zkušenosti se zakládáním firmy? Ozvěte se nám a my Vám dáme možnost výdělku – vaše zkušenosti nás zajímají!


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti


Rustikální ložnice

Rustikální ložnice


Není půjčka jako půjčka

Není půjčka jako půjčka


Stěhování trezorů

Stěhování trezorůRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme