Víme, jak se dá rychle proniknout na trh


Máte unikátní know-how a chcete využít současného oživení ekonomiky? Tak se nebojte začít podnikat! Živnostenský list zřídíte snadno a potenciální klienty získáte pohodlně díky databázi firem Albertina.

Databáze firem společnosti Bisnode vám ušetří spoustu času nutného k vyhledávání a ověřování kontaktů. Pokud hledáte informace o maximálním počtu společností, pomůže vám databáze Albertina obsahující aktualizované údaje o 3 milionech firem z České republiky a Slovenska.

Spolu s Albertinou najdete na stránkách společnosti Bisnode, jež se věnují těmto databázím, také specializované databáze (např. databáze účetních firem, lékařů, reklamních agentur apod.), které vám pomohou zacílit přesně na vámi vybranou cílovou skupinu, viz 2 níže uvedené praktické příklady.

1. praktický příklad: Obchodování s gastro balením potravin

Pokud se například chystáte dodávat gastro balení potravin spolehlivým restauracím, vyberte si specializovanou databázi Cestovní ruch a pohostinství za 5 900 Kč (bez DPH). Přináší užitečné informace všem, kteří poskytují služby pro gastronomii, ubytování a stravování, pořadatelům školení, eventových akcí apod.

V databázi se hledá jedna radost – je to zábava. Stačí pár kliknutí a vyjede vám seznam všech platících firem sestavený podle kritérií, která jste si sami zvolili.

2. praktický příklad: Prodej autodoplňků

Pro široký okruh společností podnikajících v autodopravě je určená databáze Čerpací stanice za 2 500 Kč (bez DPH), která přináší aktualizované údaje z oblasti prodeje pohonných hmot. Obsahuje přímá spojení na firmy (telefony, www stránky a e-maily). Když tedy potřebujete proniknout na trh třeba s nevšedním autodoplňkem, máte rázem otevřené všechny příslušné dveře.

Buďte o krok napřed před konkurencí

Databáze Albertina či specializované databáze firem z jednotlivých odvětví vám, s ohledem na množství získaných informací, poskytnout obrovský obchodní potenciál. Nejenže díky těmto databázím najdete potenciální klienty rychleji, ale také si z nich snadno „odfiltrujete“ ty pro vás obchodně nezajímavé (např. firmy z nízkého obratu, malým počtem zaměstnanců, špatnou finanční situací) a ušetříte si tak spoustu problémů s neziskovými zakázkami či nezaplacenými pohledávkami.

S ohledem na příznivé ceny databází se jejich koupě vyplatí i v případě, že máte ve společnosti malý obchodní tým či jste dokonce jediným obchodníkem.

O pravdivosti tohoto tvrzení se můžete přesvědčit tak, že cenu databáze vydělíte hodinovou sazbou, kterou vaše firma účtuje klientům. (jednoduše, místo toho, abyste dělali akvizici, kterou vám klient nezaplatí, můžete se věnovat aktivitám, za něž už jste od klienta odměněni).

Výsledné číslo vám řekne, za jak dlouho se vám nákup databáze firem vrátí zpět. Například, pokud klientům účtujete částku 1 000 Kč za hodinu, přičemž si koupíte specializovanou databázi Cestovní ruch a pohostinství za 5 900 Kč, vrátí se vám investice do koupě databáze po 59 ušetřených hodinách. Pokud každý měsíc trávíte akvizicí bez databáze 40 hodin s tím, že díky databázi toto číslo snížíte na 20 hodin, vrátí se vám investice do koupě už ve třetím měsíci.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (4 hlasů, hodnocení: 3,75 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme


Jak ušetřit při nákupu přes internet

Jak ušetřit při nákupu přes internet


Jsou registrační pokladny přínosem nebo zkázou?

Jsou registrační pokladny přínosem nebo zkázou?


Půjčka na auto, co je to leasing?

Půjčka na auto, co je to leasing?Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme