Jak vydělat peníze bez podvodu


Výdělek peněz

Peníze jsou v dnešní době nedostatkovým zbožím a skutečně jen málokdo jich má na rozdávání. Mnoho lidí tak přemýšlí, jak si kromě stávajícího zaměstnání – pokud vůbec nějaké mají – přivydělat nějakou tu korunu ještě bokem. Možná i vy máte za sebou éru podvodných výdělků na internetu, kdy jste museli zaplatit určitou částku za zaslání zkušebních materiálů, které jste poslušně zaslali, ale žádné materiály jste již nikdy neviděli. A takhle se zklamala strašná spousta lidí. Pokud si po finanční stránce nemůžete moc vyskakovat, ba naopak musíte počítat každou korunu, nenechte si ujít následující řádky, prostřednictvím kterých vám poradíme, jak vydělat peníze bez podvodu. 

Prodejte to, co se vám nehodí

Prolezte domácnost křížem krážem a všechno, co by se dalo byť za minimální částku prodat, prodejte. I kdybyste na tom měli vydělat několik desetikorun i tak je to úspěch a peníze k dobru. A přitom za věci, které by se vám jen zbytečně povalovaly doma.

telefonovani

Pište svůj blog

Nedělá vám problém psát v mateřském jazyce? Ovládáte stylistiku i gramatiku? Pak vám nic nebrání založit si vlastní blog. Proč? Nejenže tak dostanete tvůrčí možnost ukázat, co ve vás je, ale navíc se vaše články mohou někomu zalíbit a může vám nabídnout drobný přivýdělek.

Prodávejte fotografie

Free databáze obrázků představují nekonečnou studnici možností. Máte-li slušný fotoaparát – žádný kousek koupený od našich šikmookých spoluobčanů – vydejte se do přírody, města či kamkoli jinak a foťte. Slušné fotky pak můžete hravě zpeněžit.

Nabídněte své ruční práce

Jste manuální zruční? Věnujete se pletení, šití, háčkování, malování, výrobě šperků, pečení cukroví či dortů? Pak i tenhle svůj koníček můžete prodat! Existují portály, na kterých můžete nabídnout své ruční schopnosti.

Staňte se součástí online výzkumu

Vyplňování online dotazníků je stále oblíbenější možnost, jak si dopřát nějakou tu korunu navíc. Nečekejte sice horentní sumy, ale i pár stokorun se jistě může hodit i vám.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (13 hlasů, hodnocení: 1,69 z 5)
Loading...


  1. Michal napsal:

    S psaním blogu mám dobré zkušenosti. Psal jsem kdysi blog jen tak pro srandu a dnes za recenze dostávám tisíce měsíčně ;)

Nikol Bláhová


Doporučujeme

Kalendář by Vám doma neměl chybět

Kalendář by Vám doma neměl chybět


Pár rad před malováním

Pár rad před malováním


Stěhování obytných prostor

Stěhování obytných prostor


Jídelna

JídelnaRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme