Finanční poradci Brokers, co očekávat?


Většina lidí od poradců této společnosti očekává především kvalitní služby, dobře odvedenou práci a hlavně odborné rady v oblasti finančních prostředků. Stejnými věcmi se samozřejmě pyšní i sama společnost. Realita však často bývá velmi vzdálena od pravdy.

Je tot totiž dáno systémem, kterým jsou jednotliví poradci vypláceni. Zatím z počátku může daný poradce skutečně nabízet vhodné produkty, které danému klientovi pomohou, dříve nebo později se dostane do té fáze, kdy pro něho bude přednější hlavně zisk.

A ten se nepočítá pouze z uzavřených smluv, ale také z jednotlivých produktů jednotlivých bank. Každé tak nabízí jinou provizi a tak se daný bankovní poradce začne specializovat pouze na tyto produkty.

Právě kvůli tomuto jednání se tak celá řada lidí může dostat i do větších finančních problémů, jelikož musí platit různé produkty, které jim byly doslova vnuceny. Oni se totiž obrátili na osobu, o které si mysleli, že je skutečným odborníkem v dané oblasti a dokáže jim objektivně a hlavně výhodně poradit.

Samozřejmě i v této společnosti takoví lidé jsou, většinou však na mnohem vyšších postech. Hlavními finančními poradci společnosti Brokers jsou mladí lidé, kteří se o správě vlastních a cizích financí naučili z konaného kurzu, jehož prioritou byla rychlost absolvování a nutnost naučit se bankovní produkty, které společnost nabízí.

Daný finanční poradce tak sice má přehled o jednotlivých produktech, ale než by s jejich nabídkou radil a snažil se je co nejvýhodněji kombinovat, raději stále nabízí ty stejné, ze kterých má nejvíce peněz.

Přitom je mnoho lidí ani obec nepotřebuje a vzhledem k nutnosti vázání finančních prostředků nebo pokutám za předčasný výběr tak ve výsledku nevydělají vůbec nic. Často dokonce o část svých peněz mohou dokonce přijít. I takové problémy lze tedy čekat.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


  1. Petr Novák napsal:

    Finanční poradci od téhle společnosti jsou také různorodí, někteří jsou ok a někteří jsou fakt s*áči. Dávejte si pozor na koho narazíte :)

Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Peníze jsou na účtu – je to správně?

Peníze jsou na účtu – je to správně?


Co patří mezi standardní moderní vybavení domácnosti

Co patří mezi standardní moderní vybavení domácnosti


Finanční poradci – dobří či špatní?

Finanční poradci – dobří či špatní?


Jak fungují finanční poradci?

Jak fungují finanční poradci?Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme