Finanční poradce Partners, co jsou zač?


Potřebovali jste někdy finanční poradenství? Pokud ano, jistě jste se setkali i s finančními poradci společnosti Partners. Ti se jako celá řada dalších chlubí především tím, že poskytují komplexní finanční poradenství v mnoha různých ohledech. Výhodou této společnosti je zcela jistě to, že nezastupuje žádnou konkrétní banku a nabízí tak produkty napříč všemi bankovními institucemi.

Ačkoliv se to může zdát velmi pozitivní, výsledná situace nemusí být zdaleka tak růžová. O tom se již řada lidí přesvědčila. Přitom začátek byl víceméně stejný, kdy je někdo z této společnosti kontaktoval.

Pokud se nejednalo přímo o někoho z jejich okruhu blízkých nebo známých, jistě jim někdo z nich dal některému z poradců jejich číslo. Právě to je totiž hlavní strategií, jak získávají nové klienty. Vzhledem k různým negativním komentářům na internetu se k nim samo o sobě přihlásí pouze málo lidí.

Vzhledem k tomu, že tato společnost stále relativně dobře funguje, to vypadá, že se tento systém skutečně vyplácí. Jistě za to mohou i mnohé masivní náborové kampaně, kdy jsou nabíráni především mladí lidé. Po relativně krátkém proškolení se stanou plnohodnotnými finanční poradci, ačkoliv o jejich skutečných znalostech lze úspěšně pochybovat.

Ti tak mají celou řadu kontaktů na osoby, kterým své poradenství doslova vnucují. Jakmile svůj okruh známých vyčerpají, samozřejmě poptávají i další čísla, aby mohli své produkty nabízet dále.

Mluvíme-li o nabízení produktů, myslíme to skutečně vážně. Většině podobných poradců jde totiž pouze o jedno, a to prodat produkt. Respektive nabídnout to, ze kterého mají největší provize. Často se týká například o investiční životní pojištění, které může být na první pohled výhodné, ale ne vždy se hodí pro každého. Takovým by totiž nemělo být vůbec nabízeno. Bohužel u této společnosti se to tak málokdy děje.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Proč mít vlastního finančního poradce?

Proč mít vlastního finančního poradce?


Seznámení s půjčkou Ferratum

Seznámení s půjčkou Ferratum


Vybíráme zahradní nábytek – jak na to?

Vybíráme zahradní nábytek – jak na to?


Krabice na stěhování

Krabice na stěhováníRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme