Finanční poradce Partners, co jsou zač?


Potřebovali jste někdy finanční poradenství? Pokud ano, jistě jste se setkali i s finančními poradci společnosti Partners. Ti se jako celá řada dalších chlubí především tím, že poskytují komplexní finanční poradenství v mnoha různých ohledech. Výhodou této společnosti je zcela jistě to, že nezastupuje žádnou konkrétní banku a nabízí tak produkty napříč všemi bankovními institucemi.

Ačkoliv se to může zdát velmi pozitivní, výsledná situace nemusí být zdaleka tak růžová. O tom se již řada lidí přesvědčila. Přitom začátek byl víceméně stejný, kdy je někdo z této společnosti kontaktoval.

Pokud se nejednalo přímo o někoho z jejich okruhu blízkých nebo známých, jistě jim někdo z nich dal některému z poradců jejich číslo. Právě to je totiž hlavní strategií, jak získávají nové klienty. Vzhledem k různým negativním komentářům na internetu se k nim samo o sobě přihlásí pouze málo lidí.

Vzhledem k tomu, že tato společnost stále relativně dobře funguje, to vypadá, že se tento systém skutečně vyplácí. Jistě za to mohou i mnohé masivní náborové kampaně, kdy jsou nabíráni především mladí lidé. Po relativně krátkém proškolení se stanou plnohodnotnými finanční poradci, ačkoliv o jejich skutečných znalostech lze úspěšně pochybovat.

Ti tak mají celou řadu kontaktů na osoby, kterým své poradenství doslova vnucují. Jakmile svůj okruh známých vyčerpají, samozřejmě poptávají i další čísla, aby mohli své produkty nabízet dále.

Mluvíme-li o nabízení produktů, myslíme to skutečně vážně. Většině podobných poradců jde totiž pouze o jedno, a to prodat produkt. Respektive nabídnout to, ze kterého mají největší provize. Často se týká například o investiční životní pojištění, které může být na první pohled výhodné, ale ne vždy se hodí pro každého. Takovým by totiž nemělo být vůbec nabízeno. Bohužel u této společnosti se to tak málokdy děje.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Finanční poradce a DPH

Finanční poradce a DPH


Sedací soupravy do obývacího pokoje

Sedací soupravy do obývacího pokoje


Jak zefektivnit práci ve vašem skladu?

Jak zefektivnit práci ve vašem skladu?


Stěny do obýváku

Stěny do obývákuRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme