10 způsobů jak vydělat peníze


Výdělek peněz

Peníze potřebuje každý. Kdo říká: „Já ne“, buď lže, nebo má na svém bankovním účtě nějaký ten milionek. Peníze se dají vydělat několika způsoby a věřte, že možností máte opravdu nespočet. A teď tu neřešíme otázku, zda si je vyděláte poctivě nebo nepoctivě. Zkrátka si je vyděláte. A nějaká ta koruna navíc se vždycky hodí.

Způsob č. 1: Prodávejte své schopnosti

Na internetových stránkách lze najít nespočet webů a systémů, kde můžete nabídnout své služby. Nikdo po vás nechce darovat ledvinu. Umíte například s grafikou? Jste schopni vymyslet poutavou reklamní znělku? Baví vás psát a texty „ze šuplíku“ už vám doma přetékají? Prodejte se! Respektive jen své služby. I tím se dá slušně přivydělat.

Způsob č. 2: Moje auto = vaše reklama

Věděli jste, že jízda autem vám může i vydělat? Pokud ne, zpozorněte. Jezdíte-li každý den autem, nemusíte do toho peníze jen vrážet, ale naopak je z toho vytěžit. Jak? Existují společnosti, které vám zaplatí za to, že na svém vozidle povezete jejich reklamu. Samozřejmě si neplácnou s každým, ale proč to nezkusit?

Způsob č. 3: Buďte profesionální přítel

Jste-li společenský typ, rádi se bavíte a poznáváte nové lidi – zpeněžte to. Na internetu můžete vyhledat stránky, které se tímto zabývají. A jak to funguje? Vy se zaregistrujete jako profesionální přítel a uživatelé těchto stránek si vás následně mohou vybrat jako svého kamaráda. A co z toho plyne pro vás? Vy dotyčného vezmete třeba do kina či na prohlídku vašeho města.

Způsob č. 4: Pronajímejte, pronajímejte, pronajímejte

Máte místo, které nevyužíváte? Například parkovací plochu, prázdný sklep, volný pokoj? Pak na tom vydělejte! Zvláště v místě, kde je o parkovací místa velký zájem, se po vaší nabídce jen zapráší. A zase z toho koukají nějaké koruny.

Způsob č. 5: Peníze za aplikace

Stáhněte si do vašeho mobilního telefonu několik aplikací a vydělávejte. Nejedná se samozřejmě o všechny aplikace, ty správné si musíte najít, ale díky nim z toho zase nějakou tu kačku určitě dostanete.

Způsob č. 6: Navštěvujte posilovnu

Ideální způsob výdělku pro ty, co jsou v posilovně pečení vaření. Jak na to? Stáhněte si aplikaci GymPact. Každý týden pak uzavírejte sázky, kolik toho odcvičíte a kolik jste ochotní zaplatit, když svého cíle nedosáhnete. Budete-li se držet plánu, inkasujete peníze těch, kteří to nedokázali.

Způsob č. 7: Hudební recenze

Jste milovník hudby? Pak je tu způsob na penízky právě pro vás. Na internetu se dají najít stránky, kde vám zaplatí za krátkou hudební recenzi. Po vás se chce jen poslechnout si 90. vteřinovou ukázku a napsat k tomu svůj názor. Nekouká z toho milion, ale aspoň něco.

Způsob č. 8: Slogany a jména firem

Jste hodně kreativní a fantazie máte opravdu dostatek? Nedělá vám problém vymyslet nějaký ten slogan či poutavé jméno pro novou firmu? Pak na tom vydělejte! 

Způsob č. 9: Pište za jiné

Baví vás psát? Ovládáte gramatiku a ani stylistická stránka vám nedělá problém? Pak se staňte copywriterem. Co se po vás bude chtít? Dostávejte objednávky na články, ty napište a bude vám za ně zaplaceno.

Způsob č. 10: Tvorba webových stránek

Pokud umíte vytvořit webovky, máte vyhráno. Je to práce, která se dá provozovat z domu. Takže jste pány svého času, což je dobré, ne? Navíc se tím dají vydělat slušné korunky.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (7 hlasů, hodnocení: 3,86 z 5)
Loading...


  1. JANA napsal:

    …jako motivace dobrý :-)

  2. Kerim napsal:

    co to je za blbost proč tam nejsou binop?? :D :D

  3. adelka napsal:

    penize vydělavat pujčky objednal kolik budu platit dva tisice doporučíl potřebuji prachy

Nikol Bláhová


Doporučujeme

Proč nepodnikat v Čechách?

Proč nepodnikat v Čechách?


Je leasing pořád ještě výhodný?

Je leasing pořád ještě výhodný?


Grilování

Grilování


Kolik je minimální mzda? Světe div se, ale roste!

Kolik je minimální mzda? Světe div se, ale roste!Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme