Nebankovní půjčky – v čem jsou pro klienty výhodné?


Chraňte své úspory

Současný úvěrový segment se dělí na dvě skupiny poskytovatelů. Tím prvním jsou banky, proti kterým stojí nebankovní půjčky. A právě na ně se nyní zaměříme a představíme si jejich možnosti, ale také výhody, které klientům přinášejí.

Jednoduché podmínky získání

Tou hlavní výhodou jsou samozřejmě podmínky, za jakých je můžeme získat. Zůstaneme-li ve standardním středu možných nabídek, tak lze dosáhnout na desetitisícové částky jenom s výpisem z účtu, ze kterého je patrná výše našeho příjmu. Nebudou tak prozkoumávány registry, exekuce, ani další finanční historie a bonita jako taková.

Mnozí poskytovatelé jdou ale ještě dále, a to hlavně v oblasti mikropůjček. Zde není třeba dokládat ani výši příjmu, nehledě na to, že se celá žádost i vyřízení obejde bez jakéhokoliv papírování.

Špičková rychlost vyřízení

Výhodou oproti bankovnímu sektoru mají nebankovní půjčky i v tom, že jsou vyřízeny skutečně extrémně rychle. Běžné varianty založené jenom na doložení příjmu mohou peníze poskytnout i do 24 hodin od podání žádosti. Opět je třeba vyzdvihnout mikropůjčky, kde se doba zkrátila i na několik desítek minut. Oproti tomu v bankách se jenom málokdy dostanete na období, které by nebylo delší, než několik dní.

Široká škála variant

Nebankovní sektor však nenabízí pouze rychlost a jednoduchost, ale také bohaté množství možností. Vyberou si ti, kteří hledají pár tisíc před výplatou, jako ti, kteří potřebují standardní půjčku v řádech desetitisíců korun. Stejně tak mezi možnostmi patří i půjčky ručené nemovitostí v řádech milionů, nebo neméně oblíbené vyplácení exekucí, které je svým způsobem také úvěrem.

Kdy využít nebankovních společností?

Drobným negativem může být o něco vyšší úrok, ale konkurenční boj dokázal jejich sazby stáhnout na přiměřené hodnoty. I proto jsou nebankovní půjčky perfektní možností ve chvíli, kdy vás vaše vlastní banka odmítne. V nebankovním sektoru totiž zaručeně nenarazíte.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 4,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Moderní dům na vysoké úrovni

Moderní dům na vysoké úrovni


Využít či nevyužít realitní kancelář při hledání podnájmu?

Využít či nevyužít realitní kancelář při hledání podnájmu?


Levné stěhování Praha

Levné stěhování Praha


Rustikální ložnice

Rustikální ložniceRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme