Nebankovní půjčky – v čem jsou pro klienty výhodné?


Chraňte své úspory

Současný úvěrový segment se dělí na dvě skupiny poskytovatelů. Tím prvním jsou banky, proti kterým stojí nebankovní půjčky. A právě na ně se nyní zaměříme a představíme si jejich možnosti, ale také výhody, které klientům přinášejí.

Jednoduché podmínky získání

Tou hlavní výhodou jsou samozřejmě podmínky, za jakých je můžeme získat. Zůstaneme-li ve standardním středu možných nabídek, tak lze dosáhnout na desetitisícové částky jenom s výpisem z účtu, ze kterého je patrná výše našeho příjmu. Nebudou tak prozkoumávány registry, exekuce, ani další finanční historie a bonita jako taková.

Mnozí poskytovatelé jdou ale ještě dále, a to hlavně v oblasti mikropůjček. Zde není třeba dokládat ani výši příjmu, nehledě na to, že se celá žádost i vyřízení obejde bez jakéhokoliv papírování.

Špičková rychlost vyřízení

Výhodou oproti bankovnímu sektoru mají nebankovní půjčky i v tom, že jsou vyřízeny skutečně extrémně rychle. Běžné varianty založené jenom na doložení příjmu mohou peníze poskytnout i do 24 hodin od podání žádosti. Opět je třeba vyzdvihnout mikropůjčky, kde se doba zkrátila i na několik desítek minut. Oproti tomu v bankách se jenom málokdy dostanete na období, které by nebylo delší, než několik dní.

Široká škála variant

Nebankovní sektor však nenabízí pouze rychlost a jednoduchost, ale také bohaté množství možností. Vyberou si ti, kteří hledají pár tisíc před výplatou, jako ti, kteří potřebují standardní půjčku v řádech desetitisíců korun. Stejně tak mezi možnostmi patří i půjčky ručené nemovitostí v řádech milionů, nebo neméně oblíbené vyplácení exekucí, které je svým způsobem také úvěrem.

Kdy využít nebankovních společností?

Drobným negativem může být o něco vyšší úrok, ale konkurenční boj dokázal jejich sazby stáhnout na přiměřené hodnoty. I proto jsou nebankovní půjčky perfektní možností ve chvíli, kdy vás vaše vlastní banka odmítne. V nebankovním sektoru totiž zaručeně nenarazíte.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 4,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?


Proč mít / nemít životní pojištění

Proč mít / nemít životní pojištění


Výhody placení kartou

Výhody placení kartou


Keramicke květináče

Keramicke květináčeRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme