Návod, jak vybrat tu nejvýhodnější půjčku


Finance

Peníze dnes potřebuje každý z nás, a to hlavně proto, abychom si díky nim mohli koupit věci, jaké potřebujeme. Pokud nemáme našetřeno, je třeba vhodná půjčka, jejíž srovnání dnes nabídne web www.pegopujcky.cz. Jak ale vybrat tu skutečně správnou, která nezpůsobí další finanční potíže? K tomu vám přijde vhod náš jednoduchý návod.

Berte si vždy tolik, kolik potřebujete

Velmi důležité je umět spočítat si konkrétní částku, kterou budete potřebovat. Rozhodně není dobrou volbou půjčovat si více, a stejně tak i méně. Navíc od konkrétní částky, kterou si půjčíte, se odvíjí i to, kolik zaplatíte navíc. I proto je vhodné vše raději dvakrát promyslet, než udělat neuvážený krok a půjčit si jinou částku, než skutečně potřebujeme.

Výše částky ovlivňuje i nabídku společností

Je jasné, že dle částky se odvíjí i to, u koho si vlastně půjčíte. Někteří potřebují desetitisíce korun, a tak sáhnou po nabídkách běžných nebankovních společností. Jsou ale i ti, kterým stačí pár tisíc, a těm zase přijdou vhod ověřené půjčky od Ferratum.Ty vynikají hlavně jednoduchostí z hlediska získání, a poměrně specifickým procesem vrácení – je třeba peníze zaslat naráz.

Dle čeho poznat výhodnost?

Důležitým ukazatelem, podle kterého byste měli vybírat, je celková výhodnost půjčky. Tu ovlivňují dvě veličiny, a to úrok a RPSN. V obou případech se jedná o procentuelní veličiny, které při výpočtu s výší půjčky a časovým obdobím dají onu konkrétní částku. A čím vyjde menší, tím logicky méně přeplatíme a tím je pro nás daná půjčka výhodnější.

Nezapomeňte ani na podmínky

Na co byste neměli zapomenout, to jsou také podmínky. Rychlost schválení, nutnost ručitele nebo zástavy nemovitosti, či celková přehlednost a jednoduchost žádosti. I ty jsou aspekty, které by rozhodně měly hrát důležitou roli v každém procesu žádosti o půjčku, a je dobré je také brát v potaz.

 


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


  1. Kamil77 napsal:

    Pokud hledám půjčku, vždy si dobře zanalyzuji trh. To, že je nějaká půjčka hojně propagována v TV nebo třeba v rádiu neznamená, že jde o nejlepší půjčku. Využívám k tomu tedy srovnávače půjček online. Najdu spoustu užitečných informací z pohodlí domova.

Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Kalendář by Vám doma neměl chybět

Kalendář by Vám doma neměl chybět


Jídelna

Jídelna


ČKP musí vracet poplatky za nepojízdné automobily – máte nárok i vy?

ČKP musí vracet poplatky za nepojízdné automobily – máte nárok i vy?


Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácímeRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme