Kde si mohou půjčit problémoví klienti


Člověk, který má pozitivní finanční historii, vysoký příjem a nemovitost, je pro úvěrové společnosti ideálním klientem, kterému půjčí snad každý na našem trhu. Druhou skupinou žadatelů jsou naopak ti problémoví, kteří mají z minulosti nějaký ten vroubek, který je stále ještě vedený v bankovních a nebankovních registrech. Naštěstí i tato skupina má možnost na konkrétní půjčku dosáhnout, a to poměrně jednoduchým způsobem. Stačí hledat konkrétní půjčky pro problémové klienty, které nabízejí benevolentnost schvalovacího procesu, která souvisí i s faktem, že není nahlíženo do registrů. To může potěšit i tu skupinu, která měla skutečně jenom drobný prohřešek, ale přesto je v daném seznamu také.

Registry nejsou vždy nejlepším vodítkem

Právě k registrům je určitě třeba dodat, že se do nich lze dostat třeba tím, že se opozdíte se zaplacením paušálu, nebo třeba se zaplacením složenky na energie. Už to může vést k tomu, že začnete v registrech figurovat. Je tedy jasné, že do nich mnohé společnosti buď nenahlíží vůbec, nebo jim nepřikládají takovou váhu. Z výše uvedeného totiž plyne, že určitě nejsou žádným objektivním faktorem toho, zda je člověk opravdu problémový, nebo udělal pouze jednu drobnou chybu, která se s ním dále táhne.

Při žádosti nejsou vyžadovány ani další informace

O tom, že u půjček poskytovaných problémovým klientům není nahlíženo do registru, tedy již víme. Spolu s tím je ale třeba dodat také fakt, že jejich charakteristikou je také to, že není vyžadováno ani potvrzení do příjmu. Právě proto, že problémoví klienti mohou být často i bez práce, je to další pozitivní možnost, jak mohou na požadované peníze dosáhnout. Údaje o zaměstnání a příjmu tak není třeba nejenom dokládat, ale samozřejmě také uvádět, třeba už v samotném formuláři žádosti. Ten má internetovou formu a vyžaduje opravdu jenom to nejdůležitější, díky čemuž může být vyplněný během několika málo minut. A stejně tak dlouho trvá u některých poskytovatelů také samotné schválení, které je automatickým procesem.

Částky v řádech několika tisíců

Zajímavé jsou určitě i samotné částky, které mohou být problémovým klientům poskytnuté. Ty se pohybují na startovní hodnotě několika set korun, ale standardně se vyšplhají až na hodnotu několika tisíc. Ideální možnost pro každého, jak může řešit nejenom své aktuální finanční problémy, ale jak si může v případě potřeby koupit požadovanou věc. Samozřejmostí je i fakt, že účel peněz není nutné nikomu dokládat. I to je další velké plus, které každému klientovi jistě přijde vhod.

Důležité je ale zmínit, jak je to s konkrétními splátkami. Jelikož tento ty půjčky spadá do segmentu těch menších, které jsou označovány také jako rychlé půjčky na účet, nedochází zde k pravidelnému splácení, ale k nutnosti vrátit peníze jednorázově. Ani to ale nebývá žádným problémem, jelikož délku splatnosti si lze zvolit v rámci několika týdnů, nejčastěji v rámci jednoho měsíce. Vzhledem k menší sumě poté není problém téměř pro nikoho, aby danou částku vrátil a měl tak kdykoliv v budoucnu jistotu toho, že si může půjčit i opakovaně.

Úrok může být i nulový

Je jasné, že v některých případech mohou být problémoví klienti znevýhodňovány vyšším úrokem. To je zkrátka spojeno s tím, že riziko nesplacení je zde příliš velké. Také to ale není pravidlem, protože lze říci, že opak je pravdou. Někteří poskytovatelé v rámci svých služeb nabízejí pro nové klienty možnost toho, že si můžou půjčit bez poplatku a bez úroku. A to jasně ukazuje, že i problémový klient má možnost dosáhnout na tu nejvýhodnější půjčku, která na trhu je. Navíc s jistotou toho, že ji bude mít ještě tentýž den, co si zadá svou žádost.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Jsou registrační pokladny přínosem nebo zkázou?

Jsou registrační pokladny přínosem nebo zkázou?


Co je konsolidace půjček

Co je konsolidace půjček


Vybíráme zahradní nábytek – jak na to?

Vybíráme zahradní nábytek – jak na to?


Levné stěhování

Levné stěhováníRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme