Styly obývacích pokojů


Už víte jaký zvolit styl obývacího pokoje? Chcete raději klasickou obývací stěnu z masivu, rustikální nábytek nebo třeba jen nábytek, který je v této době nejvíce moderní? Nebo byste chtěli mít doma něco opravdu historického nebo tradičního v jiných koutech Evropy?

Italský styl

Luxusní a současně vznešený i lehký, to jsou synonyma která napadají odborníky na oblast bydlení tehdy, když se řekne italský styl. V italském stylu se v našem obývacím pokoji snoubí moderní styl spolu s tradicí a přitom se rozhodně nemusíte bát nedostatku světla! Tento styl je právě proslulý nejen hravými světlými tóny, ale i spoustou světla dopadajícího na každý objekt v obývacím pokoji. Italové jsou přeci jen otcové elegance a podle toho vypadá i design obývacího pokoje v klasicky italském stylu.

Skandinávský styl

Skandinávský styl je stylem, jemuž dominuje hlavně dřevo a co možná nejvyšší jednoduchost. Pohovky z látky doplněné bílými a smetanovými tóny rozhodně pomohou více než prosvětlit Váš domácí interiér.

Důraz je zde kladen hlavně na pohodlí uživatele, kromě dřeva všude kolem se obvykle skandinávský styl vyznačuje i kusovými koberci, jež mají za úkol hlavně zateplení obývaných prostor.

Minimalistický styl

Minimalismus se stejně jako v umění i v oblasti vybavení obývacích pokojů prezentuje hlavně jednoduchostí. Obývací pokoj je zde často kombinovaný s jídelnou a vše je podřízeno hlavně funkčnosti. I tak ale můžeme mít náš interiér v moderním designu, se kterým se nebudeme stydět pozvat lecjakou návštěvu.

Eco styl

Jste rozeným ekologem? Pak je právě pro Vás jako stvořený tento styl, který je plný recyklátů z plastu nebo papíru a obecně oplývá přírodními materiály. Rozhodně jde o velmi originální styl, kde se snoubí elegance, pohodlí pro uživatele a samozřejmě také nezbytná úcta k přírodě. Využít tady lze ale i velice netradiční materiály, jako například sklo nebo kámen.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Telefonní hovor jako závazná objednávka – je to možné?

Telefonní hovor jako závazná objednávka – je to možné?


Jeden dětský pokoj pro dvě děti

Jeden dětský pokoj pro dvě děti


Stěhování v Táboře

Stěhování v Táboře


Police

PoliceRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme