Stěhování nábytku


Byt

Stěhování nábytku se rozlišuje podle náročnosti. Tato náročnost je nezávislá na rozměrech a váze nábytku. Důležitou roli hrají také prostory, kde je nábytek stěhován. Neméně důležitá je příprava před stěhovací akcí. Všechny kusy nábytku se musí pečlivě připravit. Všechny volné kusy musí být vyndány a zabaleny zvlášť. Jde hlavně o různé poličky a šuplíky.

Nábytek se při stěhování balí do fólie nebo speciálního obalového materiálu. Správným zabalením se tak zabrání poškození nebo zašpinění stěhovaného nábytku. Volba obalových materiálů je na předním místě při plánu stěhování nábytku.

Demontáž při stěhování nábytku

Profesionální stěhovací firmy mají ve své nabídce ucelené služby, které zahrnují doplňkové služby. Tyto doplňkové služby jsou klienty běžně při stěhování žádány. Sem můžeme zařadit demontáž nábytku před stěhováním. Všichni víme jak náročná taková činnost může být. Pro odborníky je to však hračkou. Díky svým zkušenostem dokážou tuto činnost provést velmi efektivně a snadno.

Po odborně provedené demontáži přijde na řadu důkladné zabalení. Balení musí proběhnout šetrně. Při manipulaci s kusy nábytku se musí zabránit poškození zdí a dalšího vybavení bytového domu. Nicméně i pro případ poškození je zde řešení v podobě pojištění.

Stěhování jednotlivých kusů nábytku

Nábytek zahrnuje celou řadu věcí. Patří sem postele, skříně, pohovky, prádelníky, stoly, židle, police, regály, kuchyňské linky a další věci. Ke každým jednotlivým kusům se při stěhování musí přistupovat individuálně. Zvláštní důraz je kladen na sestavy nábytku, které obsahují skleněné části. Tyto skla jsou opatrně vyjmuta a pak pečlivě zabalena.

Jak je to s cenou

Každého zajímá jistě cena. Tuto cenu se již můžeme dozvědět před stěhováním. Je k nám vyslán zástupce firmy, který spočítá všechny podstatné položky, které výslednou cenu mohou ovlivnit. Cenu ovlivňuje velmi mnoho faktorů. Jedná se hlavně o patro, ze kterého se stěhuje. Dále se započítává i velikost prostor a vzdálenost přistaveného stěhovacího vozu.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Vytápění

Vytápění


Proč bydlet v rodinném domě?

Proč bydlet v rodinném domě?


Extra stěhování

Extra stěhování


Zapomeňte na nájem, hypotéka vyjde lépe!

Zapomeňte na nájem, hypotéka vyjde lépe!Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme