Protiroztočové povlaky


Patříte mezi alergiky nebo si prostě jen chcete užívat opravdu zdravého spánku? Chcete se zbavit záchvatů alergie, všudypřítomných roztočů nebo jen hodláte vyzkoušet něco nového? Tak zkuste protiroztočový povlak, který se hodí prakticky na každou postel.

Čistá bavlna

Protiroztočové povlaky jsou vyrobené zpravidla z čisté bavlny, která zaručí vysokou míru komfortu. V porovnání s materiály z umělých vláken je totiž bavlna nejen naprosto přírodní, ale také u ní nehrozí velice nepříjemný šustivý zvuk, který neoceníte zvláště během polospánku. Pokud budete prát protiroztočový povlak každých šest měsíců, určitě se není čeho obávat. Textilie, z níž je tento povlak vyroben, neobsahuje polyuretan, který by se mohl častým praním zničit.

Mnoho různých rozměrů

Ano, protiroztočové povlaky a potahy lze samozřejmě zakoupit v celé škále rozměrů, často můžete využít i množstevní slevy v tom kterém obchodě a samozřejmostí jsou i časté akční slevy. Pokud vám žádný z nabízených rozměrů nevyhovuje, stačí do obchodu jen zavolat a bude vám učit povlak přesně na míru vašim potřebám.

Pokud sdílíte společné lože s alergikem, měli byste také uvažovat o koupi protiroztočového povlaku. Kdybyste totiž používali klasickou peřinu, můžete vířit prach a svou drahou polovičku tím zdeptat řádnou alergickou reakcí.

Protiroztočové povlaky jsou velmi příjemné hlavně v letních měsících, povlaky ze stoprocentní bavlny jsou totiž propustné a tím pádem umožní i naší pokožce „dýchat“.

U protiroztočových povlaků je velmi dobré to, že účinek vidíte prakticky ihned po uzavření lůžkovin a matrace do povlaků. Roztoči se k vám zkrátka už poté ani v nejmenším nedostanou. Koupit bychom je ale měli opravdu na celé lůžko, tedy jednotlivě na matraci, polštář i přikrývku. Jedině tak zaručíme stoprocentní ochranu před nepříjemnými alergeny.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Finanční poradci Brokers, co očekávat?

Finanční poradci Brokers, co očekávat?


Knihovna

Knihovna


Levné stěhování Ostrava

Levné stěhování Ostrava


Pojištění domácnosti – má smysl?

Pojištění domácnosti – má smysl?Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme