Prošívaná deka


Prošívané deky jsou něčím, co potěší zvláště v chladných zimních měsících. V moderní době patří mezi nejprodávanější hlavně prošívaná deka plněná dutým vláknem, která je velmi tenká, ale zároveň i dosti hřejivá.

Letní nebo celoroční?

Prošívanou deku ale můžeme zakoupit i v letním provedení, kdy nepotřebujeme přikrývku hřejivou, ale spíše tu, která dovolí pocit vzdušnosti i během červencové parné noci. Ano, prošívanou deku můžeme i na pultech tuzemských obchodů zakoupit v kategoriích letní, celoroční nebo také vysoce hřejivá a středně hřejivá.

Moderní prošívané deky jsou nejen příjemné a hebké na omak, ale vynikají i vzdušností a lehkostí, navíc také chrání před bakteriemi, plísněmi a roztoči, z nichž hlavně ty poslední útočníky neodradí jakákoliv postel s flanelovým nebo krepovým povlečením.

Bioaktivní náplň

Prošívané deky nabízejí v současné době i bioaktivní náplň, která udrží lůžko po celou dobu spánku hygienicky naprosto čisté, a jsou proto vhodné zejména pro alergiky. Pokud patříte k alergikům, určitě rozvažte koupi prošívané deky, za kterou vydáte zhruba jeden až dva tisíce korun a už po pár týdnech můžete pocítit zřetelný rozdíl. Zkrátka a dobře, v noci se vám bude lépe dýchat.

Prošívané deky nabízejí i vyšší hřejivost, než je tomu i jiných dek, a to až zhruba o třetinu. A jaká je další výhoda tohoto typů deky? Zmiňme například velmi nízkou hmotnost a výbornou skladnost prošívaných dek, které ušetří místo v nejednom menším bytě a navíc si nebudeme připadat jako v kombinéze.

Údržba prošívaných dek

Jak udržovat prošívané deky? Prát se mohou maximálně na teplotu šedesáti stupňů Celsia, určitě by se neměly bělit a měli bychom být velmi opatrní například při žehlení parou. Žehlit pak maximálně při teplotě žehlící plochy do 110 stupňů Celsia!


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Přišly vám na účet neznámé peníze? Tak pozor!

Přišly vám na účet neznámé peníze? Tak pozor!


Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti


Proč mít pojištěnou domácnost nebo nemovitost?

Proč mít pojištěnou domácnost nebo nemovitost?


Prodej realit jako brigáda – je to možné?

Prodej realit jako brigáda – je to možné?Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme