Prošívaná deka


Prošívané deky jsou něčím, co potěší zvláště v chladných zimních měsících. V moderní době patří mezi nejprodávanější hlavně prošívaná deka plněná dutým vláknem, která je velmi tenká, ale zároveň i dosti hřejivá.

Letní nebo celoroční?

Prošívanou deku ale můžeme zakoupit i v letním provedení, kdy nepotřebujeme přikrývku hřejivou, ale spíše tu, která dovolí pocit vzdušnosti i během červencové parné noci. Ano, prošívanou deku můžeme i na pultech tuzemských obchodů zakoupit v kategoriích letní, celoroční nebo také vysoce hřejivá a středně hřejivá.

Moderní prošívané deky jsou nejen příjemné a hebké na omak, ale vynikají i vzdušností a lehkostí, navíc také chrání před bakteriemi, plísněmi a roztoči, z nichž hlavně ty poslední útočníky neodradí jakákoliv postel s flanelovým nebo krepovým povlečením.

Bioaktivní náplň

Prošívané deky nabízejí v současné době i bioaktivní náplň, která udrží lůžko po celou dobu spánku hygienicky naprosto čisté, a jsou proto vhodné zejména pro alergiky. Pokud patříte k alergikům, určitě rozvažte koupi prošívané deky, za kterou vydáte zhruba jeden až dva tisíce korun a už po pár týdnech můžete pocítit zřetelný rozdíl. Zkrátka a dobře, v noci se vám bude lépe dýchat.

Prošívané deky nabízejí i vyšší hřejivost, než je tomu i jiných dek, a to až zhruba o třetinu. A jaká je další výhoda tohoto typů deky? Zmiňme například velmi nízkou hmotnost a výbornou skladnost prošívaných dek, které ušetří místo v nejednom menším bytě a navíc si nebudeme připadat jako v kombinéze.

Údržba prošívaných dek

Jak udržovat prošívané deky? Prát se mohou maximálně na teplotu šedesáti stupňů Celsia, určitě by se neměly bělit a měli bychom být velmi opatrní například při žehlení parou. Žehlit pak maximálně při teplotě žehlící plochy do 110 stupňů Celsia!


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Záclony do kuchyně

Záclony do kuchyně


Houpací křeslo

Houpací křeslo


Nezaměstnanost v historii

Nezaměstnanost v historii


Nejčastější mýty a omyly o havarijním pojištění

Nejčastější mýty a omyly o havarijním pojištěníRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme