Moderní obývák


Co by nemělo chybět v moderním obýváku a co se do něj naopak, vzhledem k současným módním trendům, příliš nehodí? Jaké bychom měli volit barvy a doplňky?

Kreativita především

Do moderního obýváku se určitě nehodí uniformní nábytek, který byl obvyklý ještě před několika málo generacemi. Obývací stěnu, vyrobenou v posledních letech, totiž můžeme libovolně přestavovat, a to jak po celé šířce, tak po výšce. Zavzpomínejme tedy na stavebnici Lego a dejme průchod své fantazii, všechny části obývací stěny si můžeme libovolně rozčlenit.

Důležitou roli hrají i doplňky

Nejrůznější doplňky dotvářejí příjemnou atmosféru obývacího pokoje, ve kterém by nám mělo být opravdu příjemně. Vždyť v těchto prostorách budeme, kromě ložnice, trávit velmi pravděpodobně nejvíce času z celého našeho dne. A jaké doplňky mohou například patřit do moderního obýváku? Rozhodně se nebojme například svátečního porcelánového nádobí, které je elegantně zdobené a dýchá příjemnou atmosférou předminulého století. A co takhle k nim připojit mechanické stojací hodiny?

Důležité je především se ve vlastním obývacím pokoji cítit opravdu příjemně a právě vhodný výběr doplňků nám tento pocit určitě navodí.

Vyplatí se kůže?

Kožené křeslo nebo sedačka rozhodně nestojí dnes už takovou sumu, jako třeba před deseti lety. Investice se rozhodně vyplatí hlavně z dlouhodobého hlediska, kůže se prostě jen tak nezničí a i vaše děti si možná budou jednou říkat, že právě tenhle kus nábytku vypadá docela dobře, tedy na svůj vysoký věk. Navíc, pokud zkombinujeme jakoukoliv kůži s dřevěnými doplňky, vše bude působit velice elegantně.

Atmosféra se dá dotvořit světlem

Pokud máte k dispozici třeba jen starší kusy nábytku, nemusíte smutnit. Atmosféra se dá krásně dotvořit světlem, LED diody dokáží mnohé, jak vám ostatně rádi potvrdí mnozí návrháři.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 3,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Keramicke květináče

Keramicke květináče


Vybavit náš dům lze i levně

Vybavit náš dům lze i levně


O čem je druhý pilíř důchodové reformy?

O čem je druhý pilíř důchodové reformy?


Lustr

LustrRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme