Koupelna


Koupelna je důležitou součástí našeho bytu či domu. Měli bychom udělat maximum pro to, abychom se v jejím interiéru cítili dobře, protože relaxační koupel v příjemném prostředí udělá s naší psychikou hotové divy a pomůže nám nabít se pozitivní energií před dalším náročným dnem. Jak si máme takovou obyčejnou českou koupelnu vybavit tak, aby byla ryze originální a vkusná?

Vybavení koupelny samozřejmě musíme přizpůsobit jejímu prostoru nebo omezeným možnostem vytápění či potřebám našich ratolestí, i přesto ale můžeme z koupelny vykouzlit zajímavé místo, do kterého se budeme rádi každý večer vracet.

Kardinální otázkou, jakou budeme při vybavování nové koupelny řešit je například ta, jakou si pořídíme vanu. Je lepší smaltovaná nebo akrylátová?

Akrylátová vana totiž nejde zazdít napevno a vlivem tepla se roztahuje, stejně jako každý plast. Drobné poškození ještě snadno odstraníme, občas ale musíme obvod takové vany opatřit novým silikonem. Výhodou akrylátové vany je ale to, že dlouho udrží teplou vodu a snadno se čistí. Naproti tomu vana smaltovaná drží teplo podstatně kratší dobu, je ale velice trvanlivá a dá se bez problémů zazdít. Z hlediska otázky ohledně opotřebení je to prašť jak uhoď, oba druhy van se opotřebovávají přibližně stejně a čas od času se musí investovat do jejich oprav.

Pokud stále váháte, není problém. V obchodě vám často umožní vyzkoušení vany nanečisto, tedy samozřejmě bez koupele. Vy sami se pak rozhodnete, co je pro vás nejvhodnější.

Rádi byste si dopřáli potěšení v podobě masážní vany? Klidně můžete. V případě smaltovaných van již můžete takové typy zakoupit rovnou, akrylátové vany lze dovybavit masážními prostředky až dodatečně po jejich koupi.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru


Co jsou binární opce?

Co jsou binární opce?


Manžel dělá dluhy

Manžel dělá dluhy


Uzavření smlouvy přes telefon – je to možné?

Uzavření smlouvy přes telefon – je to možné?Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme