Dětské křeslo


Křeslo pro naše nejmenší by mělo být nejen pohodlné, ale uzpůsobené dětské páteři tak, aby ji nedeformovalo. Skolióza nebo kyfóza trápí velké procento naší populace a vše začíná nesprávným držením těla právě v období dětství a dospívání.

 Dětské křeslo může být i hračka

Dětské křeslo je tu spíše pro dekoraci a občasné posezení dítěte, nicméně může sloužit i jako hračka. Dítě se zkrátka učí hrou a rozvíjí svou fantazii, proti něčemu podobnému asi nelze vůbec nic namítat. Na křesle mohou děti sedět a sledovat při tom televizní pohádku. Ale pozor, křeslo není vhodné k dlouhodobějšímu sezení nebo jako sedátko k psacímu stolu, kde bude asi vhodnější klasická židle.

 Pastelové barvy? Proč ne

Pokud se rozmýšlíme, jakou asi barvu naše dítě ve svém pokojíčku ocení, není třeba dlouho váhat. Každá dětská duše ocení pastelové barvičky, které hrají v různých tónech všude kolem a podněcují ke hře i vnitřní spokojenosti obyvatel pokojíčku.

 Dětská křesla nabývají čím dál tím větší oblíbenosti. Kousky vyrobené z kvalitní PUR pěny mají pevné švy a oplývají až extrémně dlouhou životností, navíc mají pratelný a odolný potah. Jednoduchý design umožní efektivní údržbu a křeslo nebývá ani příliš těžké, malé dětské křesílko neváží více než čtyři kilogramy, takže pokud máme dítě trošku odrostlejší, neměl by pro ně být problém tento kus nábytku přenášet.
 A proč nekoupit dětem křeslo s motivem stylizovaného zvířátka, například kočičky nebo pejska? Takové potahy určitě děti velice potěší a nebudou chtít sedávat nikde jinde.
A co takhle zkusit i rozkládací dětské křeslo? Můžete si samozřejmě vybrat z mnoha různých rozměrů a vzít třeba i svou ratolest na nákupy, kde se porozhlédne po něčem, co by se jí samotné líbilo. Růžová princezna nebo kočička určitě potěší děvčata a akční hrdina chlapce, takže nač váhat?


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (Zatím nebylo hodnoceno - buďte první!)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Spotřebitelský nebankovní úvěr vybírejte s rozvahou | AsisTeam s.r.o.

Spotřebitelský nebankovní úvěr vybírejte s rozvahou | AsisTeam s.r.o.


Zapomeňte na nájem, hypotéka vyjde lépe!

Zapomeňte na nájem, hypotéka vyjde lépe!


Co je to vyplacení exekuce a jak probíhá

Co je to vyplacení exekuce a jak probíhá


Celoroční přikrývka

Celoroční přikrývkaRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme