Auditor a daňový poradce


Zatímco pro drobné živnostníky je řešení daní často snadnou záležitostí, u malých, středně velkých a velkých společností může spravování a sledování daní znamenat značné obtíže. Přitom právě zde se nabízí možnost získání mnoha výhod a ačkoliv se na trhu nachází mnoho zkušených firem, které dokáží zajistit účetní audit a daňové poradenství, ne každá společnost této možnosti využije.

Každý zodpovědný manažer, ředitel nebo majitel firmy, by se měl starat o její správný chod a o prosperitu po všech stránkách. Žádná firma nemůže skutečně dobře hospodařit, pokud nerozumí daním. Proto jsou na trhu společnosti jako SP Audit s.r.o., které jsou specialisty v daňové problematice a pro firmu mohou znamenat obrovský přínos.

Mezi hlavní cíle patří individuální pomoc zahrnující sestavení korektní účetní závěrky a minimalizaci daňových rizik. Vše podléhá českým, nebo i mezinárodním, standardům IAS/IFRS.

Individualita znamená přínos

Většina daňových a auditorských společností nabízí univerzální služby i přístup. Právě v tomto bodě se SP Audit liší a ke každému klientovi přistupuje zcela individuálně, jelikož požadavky každé firmy jsou jiné a podle toho by se měly orientovat i poskytované služby.

Cílem je vytvoření dlouhodobé spolupráce, kterou klienti zaznamenají již v krátké době. Na prestiži společnosti se podílí i skutečnost, že její spolumajitelkou je prezidentka Svazu účetních ČR.

Ke spolupráci se může přihlásit každý klient, který chce mít jistotu, že bude finanční i daňová politika firmy v těch nejlepších rukou. Externí správa je vítanou spoluprací, která nijak nezatíží běh firmy, ale naopak ulehčí od zbytečných problémů. Kromě správné správy daní se snadno odhalí nedostatky a kvalita dosavadního počínání klienta. Veškeré podklady a zprávy budou klientovi reportovány, aby on sám měl přehled nad svojí společností a mohl usínat s klidným svědomím, že se mu o daně starají profesionálové.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Meditační polštář

Meditační polštář


Pronájem bytu: Co je potřeba zařídit – ze strany nájemníka?

Pronájem bytu: Co je potřeba zařídit – ze strany nájemníka?


Stěhování nonstop

Stěhování nonstop


Motivace jako hlavní zdroj energie

Motivace jako hlavní zdroj energieRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme