Auditor a daňový poradce


Zatímco pro drobné živnostníky je řešení daní často snadnou záležitostí, u malých, středně velkých a velkých společností může spravování a sledování daní znamenat značné obtíže. Přitom právě zde se nabízí možnost získání mnoha výhod a ačkoliv se na trhu nachází mnoho zkušených firem, které dokáží zajistit účetní audit a daňové poradenství, ne každá společnost této možnosti využije.

Každý zodpovědný manažer, ředitel nebo majitel firmy, by se měl starat o její správný chod a o prosperitu po všech stránkách. Žádná firma nemůže skutečně dobře hospodařit, pokud nerozumí daním. Proto jsou na trhu společnosti jako SP Audit s.r.o., které jsou specialisty v daňové problematice a pro firmu mohou znamenat obrovský přínos.

Mezi hlavní cíle patří individuální pomoc zahrnující sestavení korektní účetní závěrky a minimalizaci daňových rizik. Vše podléhá českým, nebo i mezinárodním, standardům IAS/IFRS.

Individualita znamená přínos

Většina daňových a auditorských společností nabízí univerzální služby i přístup. Právě v tomto bodě se SP Audit liší a ke každému klientovi přistupuje zcela individuálně, jelikož požadavky každé firmy jsou jiné a podle toho by se měly orientovat i poskytované služby.

Cílem je vytvoření dlouhodobé spolupráce, kterou klienti zaznamenají již v krátké době. Na prestiži společnosti se podílí i skutečnost, že její spolumajitelkou je prezidentka Svazu účetních ČR.

Ke spolupráci se může přihlásit každý klient, který chce mít jistotu, že bude finanční i daňová politika firmy v těch nejlepších rukou. Externí správa je vítanou spoluprací, která nijak nezatíží běh firmy, ale naopak ulehčí od zbytečných problémů. Kromě správné správy daní se snadno odhalí nedostatky a kvalita dosavadního počínání klienta. Veškeré podklady a zprávy budou klientovi reportovány, aby on sám měl přehled nad svojí společností a mohl usínat s klidným svědomím, že se mu o daně starají profesionálové.


Hodnocení článku:

1 nic moc2 ušlo3 průměr4 dobrý5 výborný (1 hlasů, hodnocení: 5,00 z 5)
Loading...


Jsem autor tohoto webu, snažím se jej tvořit ku obrazu svému. :)

topBroker.cz


Doporučujeme

Vytápění skleníku

Vytápění skleníku


Finanční poradce jako rodinný příslušník

Finanční poradce jako rodinný příslušník


Pojistka na blbost aneb jak zabránit zkáze

Pojistka na blbost aneb jak zabránit zkáze


Půjčky bez registru

Půjčky bez registruRychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Termín půjčky bez registru se už na tuzemském úvěrovém poli vcelku vžil. Není divu, jelikož se jedná o druh půjček, který je využíván poměrně často. Pokud jste o nich ještě doposud neslyšeli, jste na ...

Rychlá půjčka bez registru: Pro koho je určena a vyplatí se vůbec?

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Změna legislativy koncem loňského roku i dlouhodobě příznivý ekonomický vývoj ovlivňují také to, jaké úvěry si bereme a jak je splácíme. Z pravidelného barometru úvěrového trhu za 2. čtvrtletí letošní...

Rostou dlouhodobé a klesají krátkodobé úvěry, půjčky, lépe splácíme

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Povinné ručení už dávno neslouží pouze na pokrytí škod, které způsobíme řízením motorového vozidla, jiným osobám či osobě. Pojišťovny ve snaze získat klienty, nabízí služby i řidičům, kteří škody způs...

Povinné ručení a asistenční služby na cesty

Na co si v Čechách půjčujeme

Češi si půjčují stále víc peněz, jen v bankách dluží téměř 1,5 bilionu. Oproti loňskému roku se objem půjček v bankách zvýšil o víc než 100 miliard Kč (podle údajů zveřejněných Českou národní bankou n...

Na co si v Čechách půjčujeme